13 Ekim Lol Maç Tahminleri

Vadi’de Dünya Şampiyonası heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Grup elemelerinde ikini haftada takımların bir üst tura çıkabilmek için muhteşem mücadeleler vereceğin söylesek yanılmayız. Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin temsilcisi Fenerbahçe Esport ise turnuvaya 3 mağlubiyetle başladı. Henüz her şey bitmiş değil.

13 Ekim Worlds 2017 Maç Programı

SSG vs Fenerbahçe Esport

Fenerbahçe Esport vs RNG

Fenerbahçe Esport vs G2

G2 vs RNG

G2 vs SSG

SSG vs RNG

C grubunda takımlar toplam 3 maç oynayacak. Özellikle grupta henüz galibiyet olmayan FB’nin bu üç maçta galibiyetler alması oldukça önemli. Fenerbahçe’nin erken oyundaki yaptığı hatalar maçın sonucunu fazlasıyla değiştiriyor. Yeni ormancı Crash’in takıma tam olarak adapte olamaması sayesinde Fenerbahçe zor zamanlar geçiriyor. Fenerbahçe’nin oynayacağı 3 maçla ilgili tahmin yapmak oldukça zor çünkü FB kendi oyununu oynayabilirse bu maçlardan galibiyet alması işten bile değil. Son oynadığı Samsung Galaxy maçında galibiyet kıl payı kaçıran Fenerbahçe Esport, istediğinde her takımı yenebilecek güçte olduklarını gösterdi. Eğer bu şekilde bir performans gösterebilirlerse gruptan çıkma şansları olabilir.

SSG vs Fenerbahçe Esport Maç Tahmini: 1-0 SSG

Fenerbahçe Esport vs RNG Maç Tahmini: 1-0 RNG

Fenerbahçe Esport vs G2 Maç Tahmini: 1-0 FB Esport

Gruptaki diğer maçlarda ise grubun favorisi olarak görünen SSG’nin gerçek performansını gösterebileceği maçlar izleyebiliriz. Özellikle Renegades karşısında aldıkları sürpriz mağlubiyet ve Fenerbahçe maçında oynanan kötü oyun takım hakkında soru işaretleri oluşturuyor. Diğer taraftan ev sahibi avantajını kullanarak muhteşem bir performans göstermeyi başaran RNG takımı, rüzgarı arkasına almış gibi görünüyor. Oynadığı 3 maçı da rahat bir şekilde kazanmayı başaran RNG, muhtemelen grubu birinci tamamlayarak avantajlı bir konumdan finallere kalacaktır.

Grubun diğer bir üyesi olan G2 Esports ise gruptaki tek galibiyetini Fenerbahçe Esport’a karşı aldı. Çok iyi durumda görünmeyen ve kırılgan bir yapıda duran G2 Esport, olası galibiyetlerle az olan ikincilik umudunu tekrardan yeşillendirebilir.

G2 vs RNG Maç Tahmini: 1-0 RNG

G2 vs SSG Maç Tahmini: 1-0 SSG

SSG vs RNG Maç Tahmini: 1-0 SSG

Bir Cevap Yazın