2 Ağustos 2017 Lol Maç tahminleri

Sihirdar Vadisi’nde bugün 3 maç oynanacak. Bu maçların ikisi Kore Ligi’nde oynanırken kalan diğer maç ise Tayvan Ligi’nde olacak. Her iki ligde de normal sezonun son haftası ve heyecan dorukta. Kore Ligi’nde oynanacak olan maçlar sıralamayı çok fazla değiştirmeyecektir. Takımların sıralaması az çok belli oldu. Çok düşük ihtimallerle gerçekleşecek olan puan kayıpları düşecek ve kalacak takımlarda bir değişiklik olmasına neden olabilir. O yüzden takımların umudunu kaybetmeden seriye tutunması önemli.

LCK ve LMS liglerinde günün maç programı:

  • Ever8 Winners vs Jin Air GreenWings – LCK
  • MVP vs Afreeca Freecs – LCK
  • Flash Wolves vs Hong Kong Attitude – LMS

Günün ilk maçında Ever8 Winners ve Jin Air GreenWings takımları karşı karşıya gelecek. Bu maç Jin Air GreenWings için çok önemli değil. Jin Air GreenWings 6. sıradaki yerini neredeyse garantiledi diyebiliriz. Ama Ever8 Winners için oldukça önemli bir karşılaşma. Eğer bu maçta da kaybederse ligden direk düşecekler. Eğer bu seriyi kazanırlarsa rakibinin kaybetmesiyle düşmemek için bir şans yakalayabilirler. Ligdeki en kötü takım konumunda görünen Ever8 Winners’ın bu seriyi kazanma ihtimali oldukça düşük. Ama son hafta olduğu için bir sürpriz de yapabilirler.

Ever8 Winners vs Jin Air GreenWings Maç Tahmini: 2-1 Jin Air GreenWings

Günün diğer Kore maçı ise MVP vs Afreeca Freecs takımları arasında yaşanacak. Bu takımların da sıralaması az çok belli oldu. 5. sıradaki yerini sağlama alan Afreeca Freecs, bu maçta kazanıp, SKT T1’in kaybetmesi halinde 4. sıraya yerleşebilir. Ama bunun gerçekleşme ihtimali oldukça düşük. Diğer taraftan MVP ise ligde 7. sırayı ROX Tigers ekibi ile paylaşıyor. İki takımında aynı puanda ve 7. sırayı geri almak için mücadele edecektir. Bu maçla ilgili tahminim Afreeca Freecs takımından yana.

MVP vs Afreeca Freecs Maç Tahmini: 2-0 Afreeca Freecs

Günün son maçı ise Tayvan Ligi’nde oynanacak. Geçtiğimiz yıllarda muhteşem performans sergileyen Flash Wolves ile play-off potasına girmek isteyen Hong Kong Attitude vadide karşı karşıya gelecek. Ligde maç eksiğiyle 2. sırada olan Flash Wolves, bu seriyi kazanırsa ligde birinciliği geri alabilir. Rakibi ise son bir hamle ile play-off potasına girerek Worlds 2017’e gitmek için bir şans yakalamak istiyor. Flash Wolves elindeki bu şansı geri tepmek istemeyecektir.

Flash Wolves vs Hong Kong Attitude Maç Tahmini: 2-0 Flash Wolves

Bir Cevap Yazın