25 Eylül Lol Maç Tahminleri

Worlds 2017 Play-in aşamasının üçüncü gününde Türkiye Şampiyonluk Ligi’nden Fenerbahçe Espor’un da maçı var. A ve B gruplarında maçların tamamlanmasının ardından C ve D gruplarındaki takımların maçları oynanacak. Fenerbahçe Espor oynayacağı iki maçında da galip gelerek gruptan birinci çıkmayı hedefliyor.

25 Eylül Lol Maç Programı

  • Hong Kong Attitude vs Fenerbahçe Espor
  • Young Generation vs Fnatic
  • Rampage vs Fenerbahçe Espor

Günün ilk maçında 1907 Fenerbahçe Espor ile Çin temsilcisi Hong Kong Attitude karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe’nin yıldız ormancısı Move’un vize alamaması nedeniyle Vici Gaming ormancısı Crash oynayacak. Fenerbahçe bu gruptaki en güçlü takım konumunda ama ormancı oyuncusunun değişmesiyle nasıl bir performans gösterecekleri merak konusu. Şampiyonluk Ligi’nde ve Rift Rival turnuvasında büyük başarılar yakalayan Fenerbahçe’nin bu maçta galip gelmemesi için hiçbir sebep yok.

Hong Kong Attitude vs Fenerbahçe Espor Lol Maç Tahmini: 1-0 Fenerbahçe Espor

Avrupa LSC’de kötü oyunla doğrudan Dünya Şampiyonası’na gitmeyi başaramayan Fnatic, play-in aşamalarını geçerek hak ettiği grup aşamasına bilet kapmayı hedefliyor. yıldız oyuncularıyla büyük başarılar yakalayan takımın bu grupta mutlak favori olduğunu söyleyebiliriz. Destek oyuncusu hariç kaldığı takımla devam eden Fnatic, Young Generation maçına favori çıkıyor. Vietnam ligini birinci bitirerek play-in elemelerine katılmayı başaran Young Generation, oldukça derli-toplu bir takım görüntüsündeydi. Eğer biraz daha takım oyunu anlamında geliştirebilirlerse bu gruptan ikinci olarak çıkabilirler. Ama Fnatic karşısında pek fazla bir şansları yok.

Young Generation vs Fnatic Lol Maç Tahmini: 1-0 Fnatic

Günün son maçında temsilcimiz  Fenerbahçe Espor, Rampage takımıyla kozlarını paylaşacak. Fenerbahçe’nin bu maçları mutlaka kazanması gerekiyor. Eğer gruptan birinci çıkamazsa son eleme turunda diğer grupların birincileriyle yani Fnatic, Cloud9 gibi üst düzey takımlarla oynamak zorunda kalacak. O yüzden Fenerbahçe Espor’un tüm yeteneklerini vadiye yansıtması gerekiyor. Normal sezonu ikinci bitiren Rampage, Play-offlarda ise muhteşem bir performans göstererek birinci oldu. İki takımı kıyasladığımızda Fenerbahçe Espor bir adım daha önde görünüyor.

Rampage vs Fenerbahçe Espor Lol Maç Tahmini: 1-0 1907 Fenerbahçe Espor

Bir Cevap Yazın