27 Temmuz Lol Maç Tahminleri

League of Legends heyecanı 27 Temmuz’da EU LCS ve LCK maçlarıyla devam ediyor. EU LCS’in açılış maçında Mysterious Monkeys ve Team Vitality takımları karşı karşıya gelecek. Avrupa’da günün diğer serisi ise G2 Esports ile Ninjas in Pyjamas arasında yaşanacak.

Kore Ligi’nde ise 8. haftanın üçüncü günü Samsung GALAXY ve Afreeca Freecs maçıyla başlayacak. Diğer maçta ise liderlik koltuğuna oturan Longzhu Gaming ile Jin Air GreenWings vadide kozlarını paylaşacak.

EU LCS’in B grubunda son sıralarda yer alan iki takım Mysterious Monkeys ve Team Vitality haftanın açılış maçında çok önemli bir seriye çıkacak. Mysterious Monkeys 2 galibiyet 7 mağlubiyetle 5. sırada bulunuyor. Team Vitality ise 3 galibiyet 6 mağlubiyetle 4. sırada bulunuyor. Eğer Mysterious Monkeys bu seriyi kazanmayı başarırsa rakibiyle aynı sırayı paylaşacak ve ligden direk düşmemek adına önemli bir şans yakalama yakalayacak. Eğer Team Vitality bu maçtan galip ayrılırsa rakibi ile arasını açacak ve düşmemek için play-out serilerine katılabilecek.

Mysterious Monkeys vs Team Vitality Maç Tahmini: 2-1 Mysterious Monkeys

Avrupa’da günün diğer serisi ise A grubu ekiplerinden G2 Esports ile Ninjas in Pyjamas maçıyla devam edecek. G2 Esports şuan ligde 2. sırada bulunuyor (6G-3Y). Ninjas in Pyjamas ligde oynadığı hiçbir seriyi kazanamadı ve ligin sonunda bulunuyor (0G-9Y). Ninjas in Pyjamas’ın play-out serilerine katılma ihtimali matematiksel olarak devam ediyor ama işleri oldukça zor. G2 Esports bu seriyi zorlanmadan kazanabilir.

G2 Esports vs Ninjas in Pyjamas Maç Tahmini: 2-0 G2 Esports

LCK’de haftanın 3. gününün ilk serisinde Samsung GALAXY ve Afreeca Freecs ekipleri karşı karşıya gelecek. Oldukça önemli bir maç çünkü her iki takımda hedeflerinden uzaklaşmamak için yoğun efor harcayacak. Samsung GALAXY, birinci sırayı paylaşan Longzhu Gaming ve KT Rolster takımlarının arkasında bulunuyor. Rakiplerinin bu hafta kaybetmesi durumunda liderlik yarışına ortak olacak olan Samsung GALAXY, bu seride varını yoğunu ortaya koyacaktır. Diğer yandan Afreeca Freecs play-off dışında kalmamak için seriden bir şeyler kopartmak zorunda. Her iki takım içinde zorlu bir maç. Samsung GALAXY seriyi zorlansa da kazanır.

Samsung GALAXY vs Afreeca Freecs Maç Tahmini:  2-1 Samsung GALAXY

3. günün son maçında ise Longzhu Gaming ile Jin Air GreenWings takımları karşı karşıya gelecek. Lider Longzhu Gaming rakiplerinin soluğunu ensesinde hissettiği için seride hata yapmamaya çalışacaktır. Jin Air GreenWings ise play-off serilerinde lider takımla karşılaşmamak için üst sıralara tırmanmak istiyor. Bunun içinde seriden galibiyetle ayrılması gerekiyor ama işleri oldukça zor.

Longzhu Gaming vs Jin Air GreenWings Maç Tahmini: 2-0 Longzhu Gaming

Bir Cevap Yazın