29 Temmuz Lol Maç Tahminleri

Sihirdar Vadisi’nde cumartesi günü birçok maç var. Liglerde son haftalara yaklaştığımız için bazı maçların önemi çok büyük. Özellikle Worlds 2017 gitmek isteyen takımların son haftalarda hata yapma lüksü kalmadı. Günün önemli maçları şunlar:

  • Team Envy – Counter Logic Gaming
  • Team Dignitas – Immortals
  • P3P – FB
  • DP – AUR

Team Envy vs Counter Logic Gaming maçının önemi oldukça büyük. Her iki takımda hedeflerinden kopmamak için bu seriyi kazanmak isteyecektir. Counter Logic Gaming, ligde 1 galibiyet eksiğiyle 2. sırada bulunuyor. Aynı zamanda TSM ile aynı puana sahipler. Yani maç kazanamazlarsa birinci olma hedefinden uzaklaşırken ikinciliği de kaybedebilir. Diğer yandan Team Envy şuan 3 rakibiyle birlikte 4. sırayı paylaşıyor.  Team Envy olası bir mağlubiyeti play-off potasından çıkmasına sebep olabilir.

  • Team Envy vs Counter Logic Gaming Maç Tahmini: 2-1 Counter Logic Gaming

NA LCS’in diğer önemli maçında ise Team Dignitas ve Immortals takımları karşı karşıya gelecek. Immortals rakibi CLG ile olan farkı açmak için bu seride tüm kozlarını kullanacaktır. Hem kendisi hemde rakibi çok önemli bir maça çıkıyor. Diğer yandan Team Dignitas ise Team Envy ile aynı kaderi paylaşıyor. Eğer maçı kazanırsa oldukça büyük bir avantaj sağlayacak. Bu hafta NA LCS’in puan tablosu birkaç kez değişebilir. Son haftanın getirdiği baskıyla birlikte takımlar hata yapmaya yatkın olacaktır.

  • Team Dignitas vs Immortals Maç Tahmini: 2-0 Immortals

Şampiyonluk Ligi’nde ise ligin formda olan iki takımı karşı karşıya gelecek. 1907 Fenerbahçe ve P3P Esports haftanın açılış mücadelesinde vadide olacak. Son haftalarda güçlü rakiplerine diş geçirmeyi başaran P3P Esports, lider Fenerbahçe karşısında alacağı bir galibiyetle play-off elemelerine avantajlı bir konumdan başlamak istiyor. Fenerbahçe ise 3 oynadığı son 3 seriyi de kazanmayı başardı. P3P her ne kadar formda görünse de bu maçı kazanma ihtimali oldukça düşük.

  • P3P vs FB Maç Tahmini: 2-0 1907 Fenerbahçe

Şampiyonluk Ligi’nin diğer maçında ise Dark Passage ile Team AURORA ekipleri karşılaşacak. AUR, alacağı galibiyetle ikincilik yarışına ortak olabilir. İkinci olan takımın play-off elemelerine yarı finalden katıldığı hatırlatalım. Bu yüzden ikinci olmak oldukça önemli. Diğer taraftan DP’nin ligde 6. olacağı garanti gibi. Yani DP bu maçta ekstra bir efor göstermeyecektir.

  • DP vs AUR Maç Tahmini: 2-0 Team AURORA

Bir Cevap Yazın