CLG Flyquest Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde 20 Mart 2017 saat 20:00′ da Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri karşı karşıya gelecek. CLG ekibi bu sezon ligde 4. Sırada yer alıyor ve en yakın rakibi Phoneix ekibi arasında 2 puan fark var. Farkın açılmasını istemeyen ekip karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Flyquest ekibi bu sezon ligde 6.Sırada yer alıyor. Karşılamayı kazanırsa DIG ekibi ile aynı sıraya yerleşecek ekip için maç altın niteliğinde. İki takımın yükselme çabasına tanık olacağımız karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

CLG ekibinde üste üste gelen C9 ve Phoenix zaferleri ardından moraller yerinde. Ligde istikrarlı bir yükseliş grafiği yakalayan ekip, bu karşılaşmayıda kazanarak galibiyet serisine devam etmek istiyor. Kaliteli ve güçlü bir kadroya sahip olan ekibin, antreman yoğunluğu da bir hayli üst safhaya çekilmiş durumda. FLY ekibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak. Takımın yıldız oyuncusu Aphromoo takımın kaptanı ve gözü rolünde oynacak. Tecrübeli esporcunun, harita kontrolü ve takım savaşları konusunda takımında önemli bir rol alacağına şüphe yok.

Flyquest ekibinde ise TSM mağlubiyeti ile birlikte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. CLG ekibi karşısındaki hazırlıklarını bu akşam oynayacağı son bir hazırlık maçı ile tamamlayacak olan ekip, karşılaşmayı kazanamazsa yükselme şansını da büyük ölçüde kaybedicek. CLG ekibi karşısında üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemonnation ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak global görevlere bir türlü hakim olamayan ekibin maç performansı merakla bekleniyor.

Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri arasındaki mücadeleyi, CLG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak global görevlere daha iyi odaklanan ve ellerinde Aphromoo gibi bir koz bulunan ekip, zorda olsa kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın