CLG Immortals Cs Go Maçı Tahmini

Cs go SL lig müsabakaları CLG ve Immortals ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 22 Mart 2017 saat 07:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz. Clg ekibi bu sezon ligde bir türlü istenilen performansı veremiyor. Counter Logic Gaming ekibinin performans sorunu nen büyük sebeplerinden biri de hem ligde hemde 3 kupada savaş veriyor olmaları. NRG ile olan karşılaşmasından 4 saat sonra kupa karşılaşmasına çıkacak esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi ise günü tek maç ile kapatıcak ve maç için hazırlıklarına başladı.

Immortals ekibi bu sezon lig ve 1 kupada mücadele etmeye devam ediyor. Takım olarak rahat bir antreman grafiğine sahip olan ekibin, CLG karşılaşması hazırlıklarını bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile tamamlaması bekleniyor. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, karşılaşmaya harita yasaklama kısmından başlayıp, hareketli oyun sistemi ile çökeltmesi bekleniyor. CLG ekibi karşısında, Hen1, Boltz, Steel, Lucas ve Fnx beşlisi ile çıkacak ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

CLG ekibinde ise esporcular oldukça yorgun. 3 kupa ve ligde mücadele eden oyunların oldukça yoğun bir antreman takvimi bulunuyor. 4 saat ara ile oynayacağı iki karşılaşmaya hazırlanmaya çalışan esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı ise merak ile bekleniyor.

Immortals ve Counter Logic Gaming arasındaki karşılaşmadan, Immortals ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, hareketli oyunlar ile rakibini yoracak ve son darbeyi vurmayı başaracaktır.

Bir Cevap Yazın