CLG IMT Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS ligi karşılaşmaları Immortals ve Counter Logic Gaming karşılaşması ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarını sürdürüyor. 4. Sırada yer alan Counter Logic Gamin ekibi karşılaşmayı kazanarak Phoenix ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 6. Sırada yer alan Immortality ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise 8. Sıraya gerilicek. İki takım içinde hayati öneme sahip olan karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi ligin son haftalarında muhteşem bir yükselişe geçerek, 4. Sıraya yerleşmeyi başardı. Takım olarak birlikte oynamayı ligin son haftalarına doğruda olsa becerebilen ekip, IMT ekibi karşılaşması hazırlıklarına bütük hızı ile devam ediyor. Rakibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak olan lol takımının, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Immortals lol takımı bu sezon gerçekten çok antresan bir grafik çiziyor. Ligin en iddaalı ekiplerinden biri olarak görülen C9 ekibi karşısındaki zafer ile herkesi şaşkına çeviren takım, Phoenix1 karşısında ise ortaya koyduğu kötü oyun ile espor severleri bir kez daha şaşkınlığa uğratmayı bildi. Takım olarak ne yaptıkları bir türlü kestirilemeyen ekip, CLG karşısında, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pbelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Counter Logic Gaming ve Immortals arasındaki mücadelen, CLG ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. C9 ekibinin yaptığı hatayı yapmıcak olan ekip, karşılaşmayı çok zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

Bir Cevap Yazın