CLG NRG Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esl Pro lig Kuzey Amerika müsabalaları Counter Logic Gaming ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 22 Mart 2017 tarihinde saat 03:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz. Kuzey Amerika liginde bu sezon yükselişe geçen Counter Logic Gaming ekibi karşılaşmayı kazanarak galibiyet serisine devam etmek istiyor. NRG ekibi ise karşılaşmayı kazanarak üst sıralara yerleşmek için çaba gösteriyor. İki takım arasındaki nefeslerin kesileceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi bu sezon lige istediği gibi başlayamasa da olumlu ve istikrarlı ilerleyişine devam ediyor. Ligdeki güçlü rakiplerinin yanı sıra kupa maçlarına da çıkan ekipte, esporcular yorgun olsada morallerini kaybetmişe benzemiyor. Yoğun lig ve kupa temposunda antremanlarına ara vermeden devam eden ekibin, Terosit tarafında sorunlu olduğunu belirtmekte fayda var. NRG ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin performansı merak ile bekleniyor.

NRG ekibi bu sezon ligde bir türlü varlık gösteremiyor. Takım olarak performansı hayranları tarafından beğenilmeyen espor kulübü yakın zamanda bir kaç esporcusuna elveda diyebilir. CLG ekibi karşılaşmasına büyük bir titizlik ile çalışmaya başlayan ekibin, bugünü boş geçirmesi ise kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. CLG karşılaşmasına, Fugly, Professor, Marke, Brahze ve Ptr beşilisi ile çıkması bekleniyor.

Counter Logic gaming ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşmadan, CLG ekibi zorlanmadan galip ayrılacaktır. Takım olarak oyun disiplini ve kaliteli ilk vuruşlar ile gözümüze çarpan ekibin, başladığı tarafta 10 raunt kazanacağını düşünmekteyim.

Bir Cevap Yazın