Cloud9 Flyquest Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde heyecan bütün hızıyla devam ediyor. 6 Mart 2017 saat  01:00′ da oynanacak olan Cloud9 ve Flyquest karşılaşması için geri sayım başladı. Na Lcs de TSM ile birlikte birinci sırayı paylaşan Cloud9, liderliği TSM ekibine kaptırmama konusunda kararlı. 3 Sırada yer alan Flyquest ekibi karşılaşmayı kazanırsa, ligde ikinci sırayı almaya bir adım daha yaklaşacak. Birbirinden değerli esporcuların karşılaşmasını izleyeceğimiz müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekinin tecrübeli üst koridor oyuncusu Impact, Echo Fox karşılaşmasında adeta oyuna damgasını vurdu. Renekton ve Rumble seçimleri ile mükemmel bir oyun çıkaran tecrübeli esporcunun, Fly ekibinin başlıca hedefi olacağından şüphe yok. Ormancı Contractz, Graves performansı ile hepimizi büyüledi desek yeridir. Sezonun ilk yarısında oldukça eleştirilen esporcunun, çalışmalarının olumlu sonuç verdiğini söylemekte fayda var. Jayce ve Orianna seçimleri izlediğimiz orta koridor oyuncusu Jensen tek kelime ile harika bir oyun çıkardı. Takımın alt koridorunda Sneaky ve Smoothie ikilisi oldukça iyi anlaşıyor. Baron ve ejder pitinde gerçekleştirdikleri savaşlar ile bizlere ne kadar tecrübeli bir takım olduğunu gösteren ekibin liderliği bırakmaya hiç niyeti yok.

Flyquest ekibi, Team Envy karşısında biraz zorlansa da maçı kazanmayı bildi. C9 ekibinin karşısına, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemmonation ikilisi ile çıkacak ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak. Takım olarak global görevleri takip etme konusunda sorunlar olduğu Envy karşılaşmasın da gözümüze çarpmıştı. Alt koridor ikilisi lane de çok fazla kalıyor ve minyon iterken takımını eksik savaşlara sokuyor. Umarız son antremanlarında bu sorunun üstesinden gelmeyi başarabilirler.

Cloud9 ve Flyquest ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Cloud9 ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Flyquest ekibi bu sezon her ne kadar kötü bir grafik çizmese de C9 ekibi, tecrübe ve oyuncu kalitesi konusunda kendilerine bir kaç gömlek üst kalıyor.

Bir Cevap Yazın