Complexity Winterfox Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esl Premier ligde Complexity ve Winterfox arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 05:00′ da ekranlarda olacak. Premier ligde 3. Sıraya paylaşan iki ekip arasındaki mücadeleyi kimin kazanacağı ise şimdiden merak konusu. Complexity ekibi karşılaşmaya haritalar ve awp silahı üzerine yoğunlaşarak devam ediyor. Winterfox ekibi ise takım olarak birbirleri ile iletişimi güçlendirme üstüne antremanlarına devam ediyor. İki takım arasında kıyasıya rekabete tanık olacağımız karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Complexity ekibi bu sezon takım olarak geçen yıllara oranla, nispeten daha iyi bir oyun performansı sergiliyor. Takım olarak keskin nişancı rolünde sıkıntı çeken ekibin, awp keskin nişancı tüfeğini sabit bir oyuncuya bırakmıyor olması yapılan bir hata olarak göze çarpıyor. Takım olarak birbirleri ile iletişim sorunu olmayan oyuncuların, pistol rauntlarda anlaşamıyor olmasına ise akıl sır erdirilemiyor. Winterfox ekibi karşısında, Desi, Surreal, Deph, Android ve TBA beşlisi ile çıkacak olan takımın, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Winterfox ekibi bu sezon ligde gayet olumlu bir performans göstermeye devam ediyor. Takımın Awp oyuncusu Moku, gayet iyi ilk atışlara sahip. Takım olarak Assult silahlara hakim olabilen ekibin, göze çarpan tek olumsuz yönleri ise ilerleyen rauntlarda takım oyunundan kopmaları ve disiplini ellerinden bırakmaları. Bir çok karşılaşmada izlediğimiz öne geçmenin rehabetini kapatmak üzerine gerçekleşen antremanlarına devma eden genç ekip, Complexity ekibi karşısında, Zewsky, Ofnu, Emagine, Moku ve Raz ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Winterfox ve Complexity ekipleri arasında gerçekleşecek karşılaşmadan, Winterfox ekibinin zorda olsa galip ayrılacağını düşünmekteyim. Takım olarak rehabet sorununa da bir çözüm bulabilirler ise bu sezon ligdeki pek çok rakibinin arasından sıyrılıp liderliğe yükselebilirler.

Bir Cevap Yazın