Dark Passage 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 1 hafta ara döneme giriş yapılacak. Hazırlık dönemine girmeden önce,son karşılaşmalarını yapacak olan Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe spor maçı 6 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Ligde kendilerinden beklenen performansı bir türlü veremeyen iki takımın 5. Sırayı kapmak ve hazırlık dönemine moralli girmek için son şansları.

Bu sezon Dark Passage ekibi bir türlü istedikleri performansı sergileyemiyor. Özellikle Naru gibi önemli bir esporcusunu Super Massive ekibine kaptıran takımın, geçen senelerdeki takım oyununun yerinde yeller esiyor. Takımın nişancısı ve kaptanı rolündeki Holyphoenix nickli Anıl Işık, takım kompazisyonunu kendi seçimi üzerine kuruyor. League of legends’ ın bireysel olarak kazanılamacağını hala anlayabilmiş değil. Alt koridorda rakiplerine gereksiz skorlar veren esporcu, böyle devam ederse yakın zamanda profesyonel kariyerine nokta koymak zorunda kalıcak. Dark Passage ekibinde işlerin yolunda gittiği tek yer üst koridor. Tecrübeli oyuncu Wickd’ ın ellerinde her şampiyon değer kazanıyor. Üst koridorda kazanılan bu avantajı saçma şekilde diğer koridorlarında kaybeden Dark Passage ekibi, nişancı ve kaptan rolünde bir değişikliğe gitmez ise yakında tarihe karışıcak.

1907 Fenerbahçe espor da ligin bir diğer beklenen performansı veremeyen ekibi. Takım olarak ligde yeni olan ekibin elbette lige alışmasının zaman alacağını biliyorduk. Devre arası dönemin ardından da bir türlü gerekli motivasyonu sağlayabilmişe benzemiyorlar. Koridorların her birinde takım oyunundan uzak seçim ve rotasyon hataları göz çarpıyor. Takımın en büyük sorunu yabancı oyuncular ile yaşanılan diyalog sorunu olduğunu düşünüyorum.

1907 Fenerbahçe espor ve Dark Passage BKM.Express karşılaşmasının berabere sonuçlanacağını düşünüyorum. Takımların denge ve odaklanma sorunları olduğundan dolayı birbirlerini tartmadan savaşlara girecekleri ve anlamsız skor verecekleri aşikar.

Bir Cevap Yazın