Dark Passage Duttdutt Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Binary Dragon Cup’ da Ex-DarkPassage ve Duttdutt takımları arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat 01:30′ da ekranlarda olacak. Temsilcimiz Dark Passage kupaya veda etmek istemiyor ve hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. İsveçli rakibimiz Duttdutt ise ne kadar güçlü bir takıma sahip olduğumuzun farkında ve önelmelerini almaya çalışıyor. İki takım arasında heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Ex-Dark Passage ekibi, bu sezon gerek ligde gerek ise kupalarda gösterdiği mükemmel performanslar ile göz dolduruyor. Takım olarak oyuncuların koordineli oyununa şahit olduğumuz karşılaşmalarda, Takımın Alman oyuncusu Tugux’ un takım ile iletişim kopukluğu olmadığını görmek güzel. Sasuke bu sezon çıktığı karşılaşmalarda, 1.04 reyting ve %56.4′ luk kafadan vuruş oranı ile takımına katkı sağlıyor. Wowic kafadan vuruş oranları olumsuz bir esporcu olarak gözümüze çarparken, %32.9′ luk oran ile de görmek pek zor olmuyor. Mini, takımın en iyi oyuncularından biri olarak göze çarpıyor, raunt başına 0.80 öldürme oranı olan oyuncu, %59′ luk kafadan vuruş oranı ile göz dolduruyor. Alman asıllı Türk oyuncu Tugux, 0.66 raunt başına öldürme ve %51.6′ lık kafadan vuruş oranı ile takımına katkı sağlıyor. Takımın en kötü oyuncusu olarak gözümüze çarpan Magoo’ nun ise %34.9′ luk kafadan vuruş oranı, kafalarda soru işareti bırakıyor.

İsveç temsilcisi DuttDutt bu sezon ligde yeterli performansı bir türlü sergileyemiyor. Ligdeki kötü gidişatını, kupa zaferi ile birlikte hayranlarına affettirmek isteyen takımın, hazırlık karşılaşmalarına bütün hızı ile devam ettiği elimize ulaşan haberler arasında. Dark Passage ekibinin ne kadar güçlü bir kadroya sahip olduğunu bilen ekip, adam adama savunma yoluna gideceğinin sinyallerini, yaptığı antremanlar ile verdi. Dark Passage karşısında, Huggan, Percy, Skytten, Maeve ve Hmp beşlisi ile çıkacak ekibin maç performansı merakla bekleniyor.

Ex-Dark Passage ve Duttdutt arasındaki karşılaşmayıi DP ekbinin lacağını düşünemkteyim. Rakibimize göre çok daha etkili ve güçlü bir kadroya sahip olan ekibimiz, karşılaşmayı zorlanmadan kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın