Dark Passage Team Aurora Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde Dark Passage ve Team Aurora arasında gerçekleşecek olan karşılaşma, 13 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Ligdeki istikrarlı performansına devam eden Team Aurora ekibi karşılaşmayı mutlaka kazanarak yükselişe devam etmek istiyor. Bu sezon ligdeki varlığı bile belli olmayan Dark Passage küme düşme hattından çıkmak için savaşa devam ediyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Dark Passage ekibi bu sezon hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Bu sezon istedikleri mücadeleyi bir türlü veremeyen ekip için, daha öncede defalarca Holyphoenix’ in bencil oyun tarzının mağlubiyetlerde etkili olduğunu söylemiştik. Nişancı rolünde oynayan esporcu, takımın kaptanı olması nedeni ile kompozisyonu kendi etrafında kuruyor ve her seferinde takımının yenilgi almasında en büyük rolü oynuyor. Teknik direktörün ısrarla bu bencil oyun tarzına neden müdahale etmediği ise tam bir merak konusu. Team Aurora karşısında, üst koridorda Wickd, ormanda Obivious, orta koridorda Immortoru, alt koridorda Holyphoenix ve Rogu ikilisi ile çıkıcak olan ekipte tehlike sinyalleri çalıyor.

Team Aurora ekibinde Super Massive galibiyeti alınabilseydi, çok büyük moral olacaktı. Rakipleri karşısında üç puanı kaptıran espor kulübü, hatalarından ders alarak DP karşılaşmasına hazırlanmış durumda. Dp ekibi karşısında, üst koridorda Atom, ormanda Taikki, orta koridorda React, alt koridorda Ruvelius ve Zergsting ikilisi ile çıkacak ekipte, bugün oynanacak hazırlık maçı ile maç saati beklenmeye başlayacak.

Dark Passage ve Team Aurora ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Aur ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu karşılaşmada da HolyPhoenix’ in bencil oyun tarzını görecez ve rakipleri kendilerine nefes aldırmayacaktır. İki karşılaşmanında 25 dakikayı geçmeyeceğini düşündüm lol maçında, Team Aurora ekibi bol bol skor alacaktır.

Bir Cevap Yazın