Denial Premier Rejects Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Kuzey ECS liginin 3. sezonunda karşılaşmalar, Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 18 Mart 2017 saat 02:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda son hazırlıklarını tamamlamaya calışıyor. ESC liginde heyecanın doruklara çıkacağı karşılaşma için, maç saatini kaçırmamanızı öneririz.

Denial ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Maç için antremanlarında özellikle awp konusunda istikrarlı bir çalışma uygulayan ekibin, bu karşılaşmada keskin nişancı rolünü kime bırakacağı ise tam bir merak konusu. Takım olarak çok fazla skor verselerde, raundu bir şekilde kazanmayı bilen ekip,rakibi premier karşısında nasıl bir performans sergileyecek tam bir merak konusu. Karşılaşmaya, Flowsick, Anger, Xp3, Maxie ve Feltz beşlisi ile çıkacak olan ekibin, hangi haritaları yasaklıyacağı ise tam bir merak konusu.

Ligde bu sezon bir türlü istediği performansı gösteremeyen Premier Rejects ekibinde ise moraller bozuk. Güçlü ekibi Denial karşısında, Stronglegs, Cardiac, djay, Char ve Aproto beşlisi ile çıkacak olan cs go takımınıda, Cardiac bu sezon profesyonel bir karşılaşmada ilk kez forma giyecek. Ligde son sıralarda yer alan ekibin neden böyle bir tercih ile karşılaşmaya çıktığı ise tam bir merak konusu. Şuana kadar antremanlarında herangibi bir hareketlilik gözükmeyen ekibin, gizli antreman mı yapıyor yoksa işini şansamı bırakıyor bilinmez.

Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Denial ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Denial ekibi oyuncuları çok fazla raunt sayısı ve çok iyi birer kafadan vuruş oranına sahipler. Rakipleri karşısında çok zorlanmayacağını düşündüğüm ekibin, bu sezon ECS de karşısında çokta güçlü rakipleri olmadığını belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın