Etiket arşivi: 2017 Mvp kadrosu

Mvp Longzhu Gaming Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 3. Kez karşı karşıya gelecek Longzhu gaming ve Mvp takımlarının karşılaşması 2 Mart 2017 saat 13:00’ da gerçekleşecek. Ligde 3. Sırayı Longzhu ekibine 2-1’ lik skor ile kaybeden Mvp takımı, bu karşılaşmayı mutlaka kazanmak zorunda. Longzhu gamin ekibi hem yerini korumak hem de olası Samsung galibiyeti ile alt sıralara gerilememek için mutlak zafer ilkesi ile karşılaşmaya çıkacak.

Müsabakanın ilk maçında üst koridorda Nautilus, ormanda Graves seçimleri ile başarılı olamayan Longzhu ekibi, maçın 20. Dakikasından sonra oyundan tamamen düşerek ilk karşılaşmayı farklı kaybetmişti. İkinci karşılaşmada, Rumble, Rengar, Corki, Caitlyn ve Lulu beşlisi ile karşımıza çıkan ekip zorda olsa 1-1 lik beraberliği yakalamayı başardı. Özellikle Crash ve Pray’ in efsane performanslarına tanık olduğumuz enfes maçın 3. Serisinde Maokai, Kha’ zix, Ryze, Jhin ve Malzahar beşlisi ile çok zorda olsa kazanmayı başaran ekipte, son maça Pray damgasını vurdu. Özellikle Baron pitinde çıkan savaşta aktif rol oynayan Pray, adeta takımını tek başına sırtlanmayı başardı.

İlk karşılaşmada Maokai, Rengar, Syndra, Sivir ve Lulu seçimleri adeta Longzhu gaming ekibine nefes aldırmayan Mvp ekibi, ikinci karşılaşmada bir türlü altın ve skor avantajını lehine kullanamadı. Haritadaki görevlere bir türlü odaklanamayan Mvp ekibinde ikinci maç koordinasyon sıfır düzeyindeydi. Karşılaşmanın 3. Ve son maçında rakibi baskı altında tutmayı başaran Mvp ekibi, Baron pitinde gerçekleşen iki savaşta da Pray’ in karşısında durmayı yada kendisine erişmeyi bir türlü başaramayarak, maçı Longzhu gaming ekibine kaptırdı.

Ligde son kez karşı karşıya gelecek iki takımın, son müsabakasında Mvp ekibinin 2-1 maçı alacağını düşünüyorum. Pray ilk karşılaşmadaki mükemmel performansını tekrar edecek olsa da Mvp ekibi bu sefer kendisi için bir çözüm üretmiştir. Özellikle baron ve ejder pitinde daha temkinli oynayacağını düşündüğüm Mvp ekibi, son karşılaşmada anlamsız skorlar vermeyecektir.