Etiket arşivi: ADD

Mvp Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

Laeague of legends Kore liginde mücadele eden Mvp takımı, ligin en sıradışı ekiplerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Cs go, Dota ve Lol takımları bulunan Mvp ekibinin bu sezon Lck da ki performansı gerçekten takdiri hakediyor. SKT, KT ve SSG gibi güçlü takımların bulunduğu Kore liginde, kısıtlı kadrosu ile iyi işler çıkarmay çalışan takımın, hedefinin bir kısmına ulaştığını söylemekte sakınca olmaz.
Mvp takımı 2017 kadrosu şu şekilde ;

Üst koridor ADD : Bu sezon 2.6 KDA oranı ve %64′ luk skor katkısı ile takımına katkı sağladığını söylemek mümkün. Güney Koreli oyuncunun en büyük eksikliği ışınlanma zamanını bir türlü ayarlayamaması. Çalışmalarını ağırlıklı olarak sihirdar büyülerini geliştirmeye yönelik sürdüren oyuncunun favori şampiyon seçimleri, Maokai, Sion ve Camille. Aynı zamanda Gragas ve Rengar’ ada hakim olan esporcunun geleceği gerçekten çok parlak.

Orman Beyond : Güney Koreli esporcu, ejder ve baron pitinde kendinden beklenen performansı veremese de alt ve üst koridorlarda kısmende olsa baskı sağlayabiliyor. Elisse, Graves ve Rengar seçimlerini sıkça karşımıza çıkaran esporcunun şampiyon havuzunun biraz dar olduğunu bilmekte fayda var. Bu sezon 2.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile takımına eşlik eden oyuncunun, çalışmalarına ara vermeden devam ettiği biliniyor.

Orta Koridor Ian : Bu sezon destek Max ile birlikte takımın en kötü oyuncularından bir tanesi. Teknik direktörün elinde yedek bir oyuncu olmadığından dolayı zorunlu olarak vadiye sürdüğü esporcunun, böyle gider ise sezon sonu takıma veda etmesi süpriz olmaz.

Nişancı Maha : 3.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile takımında bitirici son vuruşları yapamayan esporcunun, aralarda bir yerlede olduğunu belirtmek gerekiyor. Koridor safhasında rakibini pek fazla rahatsız etmeyen oyuncu, minyon odaklı bir koridor safhası geçirerek takımına destek olmaya çalışıyor ki burada destek Max’ in kötü performansınında katkısı oluyor.

Destek Max : League of legends Kore liginde, tekli dereceli sıralardan bir oyuncu alıp yerine getirilse eminim daha iyi bir performans sergileyecektir. Bu sezonki kötü performansını ısrarla sürdüren ve çalışmaların bir çoğuna katılmayan oyuncunun, sezon sonu Kore ligi takımlarına tamamen veda ettiğini görebiliriz.

Mvp ekibindeki en büyük sorun destek ve orta koridorda. Takım olarak ellerindeki kar topu avantajını rakibe fırlatan iki oyuncunun sezon sonu takıma veda edeceğine şüphe yok. Bu sezon ligi 4 yada 5. Sıralarda bitirmesini beklediğim ekibin, bahar sezonunda mükemmel bir geri dönüş yapacağına inanıyorum.