Etiket arşivi: AF

Afreeca Freecs Mvp Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. 10 Mart 2017 saat 10:00′ da karşı karşıya gelecek Afreeca Freecs ve Mvp espor karşılaşması içn geri sayım başladı. Dengelerin sürekli değiştiği ve yükslme çabasının asla sona ermediği Lck ligi karşılaşmalarını kaçırmamanızı öneririz.

Lige kötü bir başlangıç yapan Afreeca Freecs ekibi, Samsung galaxy karşısındaki galibiyet ile herkezi şaşırttı. Rakibinin üst üste yaptığı hataları iyi değerlendiren ve birazda şans ile maçı kazanmayı bilen ekipte moraller yerinde. Ligde 6 sıraya yükselen AF espor takımı SSG karşısındaki galibiyet ile lige adeta yeniden tutundu. Mvp karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayan espor kulübün de, karşılaşma için sahaya çıkacak olan muhtemel beşli, üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi şeklinde olacak. Takım olarak Mvp karşılaşması hazırlıklarına devam eden ekibin, karşılaşmayı kazanırsa 4. Sıraya yerleşeceğini belirtmekte fayda var.

Üst üste gelen BBQ ve Longzhu galibiyetleri ile takımın bir hayli moralli olduğu gözlemleniyor. iki karşılaşmada da rakibine soluk aldırmayan ve 2-0′ lık skor ilke kazanan ekibin Afreeca Freecs karşısındaki beşlisi, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi şeklinde olacak. Destek rolünde oldukça sıkıntı çeken ekibin, Maha ve Beyond sayesinde bu açıklarını kapattıkları ve takım olarak dayanışma içerisinde olduklarını önceki müsabakalarında gözlemlemiştik.

Afreeca Freecs ve Mvp Espor takımları arasındaki mücadeleyi zorda olsa Mvp ekibi kazanacaktır. SSG karşısında iyi  bir oyun çıkaramayan AF ekibinin, rakibinin kötü oyunları sayesinde maçı kazandığını açık bir şekilde izledik. Mvp ilk karşılaşmayı kaybedebilir fakat toplamda 2-1′ lik skor ile galibiyet alacaklarını düşünüyorum.