Etiket arşivi: Afreeca Freecs

Afreeca Freecs Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore Liginde heyecan Rox Tigers ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 19 MArt 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek müsabaka için iki takımda son hazırlıklarını yapmaya başladı. 4. Sırada yer alan Afreeca Freecs ekibi karşılaşmayı kazanarak, Mvp ekibinin bir adım önüne geçmek istiyor. Ligde 7. Sırada yer alan Rox tigers ekibinin ise maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. AFS ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. Rox ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve Rox Tigers ekipleri arasındaki mücadeleyi, AFS ekibinin alacağını düşünmekteyim. Yükselişe geçen AFS ekibi bu karşılaşmayı da kazanarak Mvp ekibinin önüne geçip, 3. Sırada yer almayı bilecektir.

Sk Telecom T1 Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma 15 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde sadece 1 mağlubiyet, 11 galibiyet ile birinci sırada bulunan SKT ekibi karşılaşmayı kazanarak, KT ekibi ile puan farkını iyice açmak istiyor. Ligde düşme hattından yükselişe geçerek Mvp takımıyla 4. Sırayı paylaşan Afreeca Freecs ekibi istikrarlı çıkışına devam etmek istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. SKT ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Skt T1 ekibinde üst üste gelen galibiyetler ile moraller yerinde. Takımın neşe kaynağı haline gelen Huni’ nin gerçekleştirdiği inanılmaz komik diyaloglar ise sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Daha önce holo holo performansı ile Fnatic ekibinde bizleri gülme krizlerine sokan sempatik ve tecrübeli esporcu, bu karşılaşmada SKT ekibinin eski üst koridorda oyuncusu Marin’ e karşı performans sergileyecek. Afreeca Freecs ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

Skt T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha iyi bir kadroya sahip olan ekip, zorda olsa iki karşılaşmayı kazanarak, zafer skorunu hanelerine yazdıracaktır.

Samsung Galaxy Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Samsung galaxy ve Afreeca Freecs takımları arasındaki karşılaşma ile devam edecek olan Lck’ da 8 Mart 2017 açılış karşılaşması saat 10:00′ da. Ligde ikici sıradan yer alan SSG ekibi karşılaşmayı kazanarak, Kt Rollster karşısında avantaj sağlamak ve ligin lideri SKT’ ye yetişmek istiyor. Ligin altıncı sırasında yer alan Afreeca Freecs ekibi ise ilk önce Longzhu ve Mvp takımlarına yetişmek, ardından da ligdeki zirve yarışında kendine yer edinmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kore liginde daha önce Dünya şampiyonluğu ünvanını kazanmış olan SSG ekibi karşılaşma için hazır. Takım olarak harita kontrolü ve kar topu etkisini iyi kullanmayı beceren ekipte, sihirdar vadisine, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridor ikilisinde Ruler ve Corejj beşlisi ile çıkmayı planlıyor. Samsung Galaxy takım olarak bu sezon liderliğe gözünü dikmiş durumda. Skt karşısında tekrar ikinici olarak ligi kapatmak istemeyen ekipte, karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacağı resmi hesaplarında paylaşıldı.

Afreeca Freecs ekibi bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptı. Ligde Skt,Ssg,Mvp, Longzhu ve Kt Rollster gibi yıldızlar karması ile oynayan ekiplere karşı mücadele eden takımda, SSG karşılaşması için hazırlıklar tamamlandı. Üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin beşlisi ile sahaya çıkıcak ekipte, üst üste gelen Koongdo zaferleri takımın moral kaynağı oldu. Takım olarak ligde yeni olsalarda güçlü rakipler karşısında iyi performanslar sergileyen ekibin, ligdeki iddasını sürdürmek için çamı kazanmaktan başka çaresi yok.

Samsung Galaxy ve Afreeca Freecs karşılaşmasını, SSG ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakiplerinden çok daha iyi bir kadro ve tecrübeye sahip olan ekip, değişik metalar denemeyerek 2-0′ lık skor ile maçı bitirecektir.