Etiket arşivi: AFS

AFS BBQ Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 13:00′ da başlayacak müsabaka için, iki takımda son hazırlıklarını bitirmeye çalışıyor. Ligde 6. Sırada yer alan Afreeca ekibi, Rox mağlubiyetini unutturmak için karşılaşmaya çıkacak. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ ekibinin ise üst sıralara çıkma çabası hayal oldu. Düşme hattına girmemek içi n mücadele edecek olan ekip dün yaptığı son antreman ile hazırlıklarını tamamladı. İki takım arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Afreeca Freecs karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. BBQ ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşmayı, AFS ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligde ilk 5 sıraya yükselmek isteyen AFS ekibi, ROX karşılaşmasından gerekli dersleri çıkardı ve karşılaşma için hazır.