Etiket arşivi: b grubu tahminleri

24 Eylül Lol Maç Tahminleri

Worlds 2017 elemelerinin ikinci gününde A ve B grubundaki takımlar son kozlarını oynayacak. 2 gruptaki takımlarda son maçlarını bugün sergileyecek. Bir sonraki tura geçmek isteyen takımların ilk 2 sırada yer alması gerekiyor.

24 Eylül Lol Maç Programı

Team oNe Esporst vs Cloud9

Lyon Gaming vs Team WE

Cloud9 vs Dire Wolves

Dünya Şampiyonası Elemeleri’nin ikinci gününde ilk maçta Team oNe Esports ile grubun favorisi Cloud9 karşılaşacak. Oldukça üst düzey bir kadroya sahip olan Cloud9’ın gruptaki tüm maçlarını kazanması sürpriz olmaz. Bu yüzden grupta oynadığı maçların tamamında favori olarak görülecektir. Rakibi ise Dire Wolves ile ikincilik mücadelesi verecek. Eğer bir sonraki tura geçmeyi başarırsa beklentilerin bir hayli üzerine çıkmış olacak. Bu maçla ilgili pek fazla bir şey söylemek gerekmiyor. Cloud9 oldukça rahat bir şekilde bu maçı kazanacaktır.

Team oNe Esporst vs Cloud9 Lol Maç Tahmini: 1-0 Cloud9

Günün ikinci maçında ise uluslararası turnuvalarda kendini gösterebilme şansı olan Lyon Gaming ile Team WE takımları vadide olacak. Bu iki ekibin oynadığı ilk maçta Team WE takımı oldukça zor bir karşılaşmadan galip gelmeyi başardı. Oyunu son ana kadar önde götüren Lyon Gaming, son takım savaşını kötü oynayarak maçı kaybetti. Bu maçta ise Team WE rehavete kapılmayacak ve rakibini küçümsemeyecektir. Bu maçta her şey olabilir ama Team WE galibiyete biraz daha yakın olan takım.

Lyon Gaming vs Team WE Lol Maç Tahmini: 1-0 Team WE

Günün son maçında ise yine B grubu takımlarından Cloud9 ile Dire Wolves takımları karşılaşacak. Cloud9’ı yenen takımın gruptan ikinci olarak çıkma ihtimali oldukça yüksek. O yüzden Dire Wolves son maçında bir galibiyet alarak elemelerde bir sonraki tura geçmek isteyecektir.Cloud9 cephesinde ise oldukça kolay bir grupta olmanın rahatlığı var. Gruptan birinci çıkarak bir sonraki turda ikincilerden biriyle karşılaşacak ve Worlds 2017 biletini kapacak. O yüzden bu maçta Cloud9 tüm imkanlarını kullanır.

Cloud9 vs Dire Wolves Lol Maç Tahmini: 1-0 Cloud9