Etiket arşivi: B.O.O.T-d[S] vs Tyloo

Tyloo B.O.O.T-d[S] Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Çin kupasında heyecan Tyloo ve B.O.O.T-d[S] ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 17 Mart 2017 saat 12:00′ da ekranlarda olacak müsabaka için geri sayımın başlaması ile takımlarda hazırlıklarını tamamlamak için hızlarını arttırmaya başladı. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Tyloo ekibi bu sene takım olarak gerçekten muazzam işlere imza atmaya devam ediyor. Sizler için takımın kadrosu ve istatisliklerini özel olarak hazırladık

Tyloo Cs go takımı 2017 kadrosu ve istatislikleri

Somebody : Gerçek ismi Haowen xu olan esporcu 21 yaşında. Yaşına rağmen reflekslerini biraz olsun kaybetmemiş oyuncu bu sezon takımı ile ilk kez resmi bir müsabakaya katılacak. Terorist takımında iken Ak47 ile gayet isabetli atışlar yapabilen esporcu, Counter timine geçtiğinde M4A4 ve Usp-s silahlarını etkili olarak kullanabiliyor
DD : 22 yaşındaki esporcunun gerçek ismi Hui Wu. Bu sezon takımına, %43.7′ lik kötü denilebilecek bir kafadan vuruş ihtimali ile katkı sağlıyor. Raunt başına 0.75 öldürme oranı ile oynayan oyuncu, her ne kadar kafadan vuruş oranında kötü gibi gözükse de rakibini eksiltme konusunda istikrarlı
MO : Takımın bu sezon en kötü kafadan vuruş oranı ile oynayan oyuncunun istatisliği %30.4 oranında. DD gibi 0.75′ lik öldürme oranı ile tek atışla olmasada nihayetinde rakibini haritadan kaldırmayı başaran oyuncunun, maç performansı merak ile bekleniyor.
HZ : Bu sezon takımın en başarılı ismi ve kaptanı olan esporcu, toplamda 1754 öldürme, 1632 ölüm, 1.07 KDA oranı ve %50.6 kafadan vuruş oranı ile oynuyor.
TBA : Brezilyadan transfer edilen oyuncunun profesyonel arenadaki ilk karşılaşması olacak.

B.O.O.T-d[S] ekibi bu sezon ne ligte ne de kupada istenilen performansı veremiyor. Tyloo ekibi karşısında, Impression, Moxie, Alecks, splashske, Benkai beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Tyloo ve B.O.O.T-d[S] ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Tyloo ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Kupada ve ligde iddası olmayan rakibi karşısında kesin atışlar ile galibiyete gideceğini düşündüğüm ekip, kupada bir üst tura çıkmayı başaracaktır.