Etiket arşivi: BBQ

AFS BBQ Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 13:00′ da başlayacak müsabaka için, iki takımda son hazırlıklarını bitirmeye çalışıyor. Ligde 6. Sırada yer alan Afreeca ekibi, Rox mağlubiyetini unutturmak için karşılaşmaya çıkacak. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ ekibinin ise üst sıralara çıkma çabası hayal oldu. Düşme hattına girmemek içi n mücadele edecek olan ekip dün yaptığı son antreman ile hazırlıklarını tamamladı. İki takım arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Afreeca Freecs karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. BBQ ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşmayı, AFS ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligde ilk 5 sıraya yükselmek isteyen AFS ekibi, ROX karşılaşmasından gerekli dersleri çıkardı ve karşılaşma için hazır.

BBQ ROX Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Rox Tigers ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligde 7. Sırada yer alan Rox Tiger ekibi karşılaşmayı kazanarak düşme hattından oldukça uzaklaşmak istiyor. Ligin 8. Sırasında yer alan BBQ Olivers ekibi de puanı hanesine yazdırarak düşme hattında, JAG ve KDM ekiplerini bırakmak istiyor. Nefelesleri kesecek müsabaka için maç saati kimseye söz vermemenizi öneririz.

Rox Tigers ekibinde üst koridor Shy, nicki gibi utangaç oyun tarzından uzaklaşmaya başladı. Orta koridor Mickey devre arasında Corki ve Ryze şampiyonları ile aralıksız idmanlarını sürdürdü. Ormancı Seonghwan ligin ikinci yarısına pek iyi hazırlanamadı. Özellikle baron ve ejder piti çevresinde sadece dolanmayı seven oyuncu, sihirdar büyüleri içerisinde çarp olduğunu hatırlaması lazım. Takımın nişancısı Sangyoon ilk yarıda ekibinin en başarılı isimlerinden biriydi. Özellikle Miss Fortune ve Ezreal üzerine çalışmalarını noktalayan genç esporcu bu maçta Jin Air ekibi için en büyük tehditlerden biri olarak göze çarpıyor.

Üst koridor Crazy hazırlık maçlarında gerçekten mükemmel bir performans sergiledi. ROX karşısında da bu performansı gösterebilirse Lindarang’ ın işi oldukça zor gibi gözüküyor. Orta koridor Tempt için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Aynı tas aynı hamam yoluna devam eden esporcunun yerine bir transfer beklemiyor değildik. Nişancı Ghost oynamakta epey sorun yaşadığı Jhin seçimi üzerine yoğunlaşıp epey tecrübe edindi. Destek Totoro Tahm ve Braum seçimleri üzerine aktif çalışmalar gerçekleştirerek, ligin ikinci yarısında Ghost’ un Ashe ve Jhin seçimlerini bizlere daha sık göstereceğinin sinyallerini verdi.

Rox Tigers ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki mücadeleyi, Rox ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. İki ekipte düşme hattından oldukça uzak olmasına rağmen, sıralama psikolojisine girecek ve bol bol hatalar ve skorlar izleteceklerdir.