Etiket arşivi: BBQ 2017

BBQ Oliver Samsung Galaxy Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Samsung Galaxy ve BBQ Olivers takımları arasında gerçekleşecek karşılaşma 3 Mart 2017 saat 10:00’ da ekranlarda olacak. Maç fazlasıyla da olsa Longzhu gaming ekibinden 3. Sırayı almak isteyen Samsung galaxy espor takımı, ilk karşılaşmayı 2-1 lik galibiyet ile kazanmayı bilmişti. BBQ Olivers ekibi bu sefer maçı mutlak kazanmak istiyor. Lck da nefeslerin tutulacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Samsung galaxy ekibi, mükemmel bir kadroya sahip. Bu sezon SKT ve KT Rollster ile ilk 3 için rekabet eden takımda, şampiyonluk hayalleri yeşermeye başladı. Samsung Galaxy ekibi 1 kez Dünya şampiyonu ünvanı elde ederek, Kore liginde SKT ile birlikte bu ünvanı paylaşan ikinci takım olmayı başardı. Özellikle üst koridor ve orman uyumunun ağırlıklı olarak baron pitine damga vurduğunu gördüğümüz SSG ekibinin koordinasyonu da mükemmel. Takım olarak kar topu etkisini yakalamayı iyi başarıyor ve ellerindeki küçük avantajları, büyük zaferlere dönüştürebiliyorlar. Üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak takımda, BBQ maçı hazırlıkları tamamlandı ve bir günlük istirahat verildi.

İlk maçı 2-1’ lik skor ile kaybeden BBQ Olivers takımında moraller oldukça bozuk. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ilk müsabakada Nautilus ve Popy seçimleri ile takımına istenilen katkıyı bir türlü sağlayamayan Crazy’ nin, bu karşılaşmadaki performansı merakla bekleniyor. Takım olarak serinin ilk maçında zor bir galibiyet alsalar da maçı kaybedeceklerinin sinyallerini veren BBQ Olivers espor kulübü, önümüzdeki karşılaşma için son hazırlıklarını tamamladı. Üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro beşlisi ile sihirdar vadisinde yerini alacak.

Samsung Galaxy ve BBQ Olivers espor karşılaşmasının 2. Maçını da Samsung Galaxy ekibi kazanacaktır. Takım olarak daha koordineli ve ekip çalışmasına yatkın olan SSG takımı, bu maç bir zaferi de karşı takıma vermeyecektir.