Etiket arşivi: BBQ vs ROX

BBQ ROX Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Rox Tigers ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligde 7. Sırada yer alan Rox Tiger ekibi karşılaşmayı kazanarak düşme hattından oldukça uzaklaşmak istiyor. Ligin 8. Sırasında yer alan BBQ Olivers ekibi de puanı hanesine yazdırarak düşme hattında, JAG ve KDM ekiplerini bırakmak istiyor. Nefelesleri kesecek müsabaka için maç saati kimseye söz vermemenizi öneririz.

Rox Tigers ekibinde üst koridor Shy, nicki gibi utangaç oyun tarzından uzaklaşmaya başladı. Orta koridor Mickey devre arasında Corki ve Ryze şampiyonları ile aralıksız idmanlarını sürdürdü. Ormancı Seonghwan ligin ikinci yarısına pek iyi hazırlanamadı. Özellikle baron ve ejder piti çevresinde sadece dolanmayı seven oyuncu, sihirdar büyüleri içerisinde çarp olduğunu hatırlaması lazım. Takımın nişancısı Sangyoon ilk yarıda ekibinin en başarılı isimlerinden biriydi. Özellikle Miss Fortune ve Ezreal üzerine çalışmalarını noktalayan genç esporcu bu maçta Jin Air ekibi için en büyük tehditlerden biri olarak göze çarpıyor.

Üst koridor Crazy hazırlık maçlarında gerçekten mükemmel bir performans sergiledi. ROX karşısında da bu performansı gösterebilirse Lindarang’ ın işi oldukça zor gibi gözüküyor. Orta koridor Tempt için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil ne yazık ki. Aynı tas aynı hamam yoluna devam eden esporcunun yerine bir transfer beklemiyor değildik. Nişancı Ghost oynamakta epey sorun yaşadığı Jhin seçimi üzerine yoğunlaşıp epey tecrübe edindi. Destek Totoro Tahm ve Braum seçimleri üzerine aktif çalışmalar gerçekleştirerek, ligin ikinci yarısında Ghost’ un Ashe ve Jhin seçimlerini bizlere daha sık göstereceğinin sinyallerini verdi.

Rox Tigers ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki mücadeleyi, Rox ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. İki ekipte düşme hattından oldukça uzak olmasına rağmen, sıralama psikolojisine girecek ve bol bol hatalar ve skorlar izleteceklerdir.