Etiket arşivi: C9

C9 DIG Lol Maçı Tahmini

League of legends NA Lcs liginde heyecan Cloud9 ve Team Dignitas arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 24 Mart 2017 saat 00:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, karşılaşmayı kazanarak lider ile arasındaki puan farkını 1′ e indirmek istiyor. Ligde 5. Sırada yer alan Dignitas ekibi ise karşılaşmayı kazanıp, 6. Sıra ile puan farkını iyice açmak istiyor. İki takım arasında nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi karşılaşma için hazırlıklarını bütün hızı ile devam ettiriyor. Playoff karşılaşmaları öncesi rakibi TSM ile birlikte puan farkını, bire indirmek istiyor. Bu sezon iyi bir lig sezonu geçiren ekibin karşılaşma hazırlıklarına, bütün hızı ile devam ediyor. Karşılaşmada gözler orman ve üst koridor oyuncularının üzerinde olacak. Takım olarak güçlü bir kadroya sahip olduklarını bilen ekip, buna rağmen karşılaşmalara büyük bir özen ile hazırlanmaya devam ediyor. Team Dignitas karşılaşmasına, üst koridorda Impact, ormanda Contractz, orta koridorda Jensen, alt koridorda Sneaky ve Smothiee ikilisi çıkması bekleniyor.

Team Dignitas ekibi bu sezon ligdeki yerini korumaya çalışıyor. Takım olarak üst üste gelen Team Envy ve Team Liquid galibiyetleri ile istediği yükselişe geçen espor takımı, bulunduğu sırayı korumak için var gücü ile mücadele edecek. C9 ekibi karşısında, üst koridorda Ssumday, ormanda Chaser, orta koridorda Keane, alt koridorda Lod ve Xpecial ikilisi ile çıkması bekleniyor. Karşılaşma günü maç performansını merak ile beklediğimiz ekibe, başarılar diliyoruz.

Cloud9 ve Team Dignitas arasındaki mücadeleyi, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine göre daha güçlü ve etkli bir takıma sahip olan ekip, iki karşılaşmayıda zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

C9 Complexity Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESL Porfesyonel ligde mücadele eden Cloud9 ve Complexity ekipleri arasındaki karşılaşma 23 Mart 2017 saat 05:00′ da ekranlarda olacak. Cloud9 ekibi bu sezon her oyundaki takımları ile zafere koşmaya niyetli. Complexity ekibinde ise awp kullanıcıısı sorunu yaşanmakta. İki takım arasındaki heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Maç için antremanlarında özellikle awp konusunda istikrarlı bir çalışma uygulayan ekibin, bu karşılaşmada keskin nişancı rolünü kime bırakacağı ise tam bir merak konusu. Takım olarak çok fazla skor verselerde, raundu bir şekilde kazanmayı bilen ekip,rakibi premier karşısında nasıl bir performans sergileyecek tam bir merak konusu. Karşılaşmaya, Flowsick, Anger, Xp3, Maxie ve Feltz beşlisi ile çıkacak olan ekibin, hangi haritaları yasaklıyacağı ise tam bir merak konusu.

Complexity ekibi bu sezon takım olarak geçen yıllara oranla, nispeten daha iyi bir oyun performansı sergiliyor. Takım olarak keskin nişancı rolünde sıkıntı çeken ekibin, awp keskin nişancı tüfeğini sabit bir oyuncuya bırakmıyor olması yapılan bir hata olarak göze çarpıyor. Takım olarak birbirleri ile iletişim sorunu olmayan oyuncuların, pistol rauntlarda anlaşamıyor olmasına ise akıl sır erdirilemiyor. Winterfox ekibi karşısında, Desi, Surreal, Deph, Android ve TBA beşlisi ile çıkacak olan takımın, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Cloud9 ve Complexity ekipleri arasındaki mücadeleden, Cloud9 ekibinin zorlanmadan galip ayrılacağını düşünmekteyim. Takım olarak etkili ve güçlü bir kadroya sahip olan ekip, rakibi karşısında çokta zorlanmayacaktır.