Etiket arşivi: C9 vs Complexity

C9 Complexity Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESL Porfesyonel ligde mücadele eden Cloud9 ve Complexity ekipleri arasındaki karşılaşma 23 Mart 2017 saat 05:00′ da ekranlarda olacak. Cloud9 ekibi bu sezon her oyundaki takımları ile zafere koşmaya niyetli. Complexity ekibinde ise awp kullanıcıısı sorunu yaşanmakta. İki takım arasındaki heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Maç için antremanlarında özellikle awp konusunda istikrarlı bir çalışma uygulayan ekibin, bu karşılaşmada keskin nişancı rolünü kime bırakacağı ise tam bir merak konusu. Takım olarak çok fazla skor verselerde, raundu bir şekilde kazanmayı bilen ekip,rakibi premier karşısında nasıl bir performans sergileyecek tam bir merak konusu. Karşılaşmaya, Flowsick, Anger, Xp3, Maxie ve Feltz beşlisi ile çıkacak olan ekibin, hangi haritaları yasaklıyacağı ise tam bir merak konusu.

Complexity ekibi bu sezon takım olarak geçen yıllara oranla, nispeten daha iyi bir oyun performansı sergiliyor. Takım olarak keskin nişancı rolünde sıkıntı çeken ekibin, awp keskin nişancı tüfeğini sabit bir oyuncuya bırakmıyor olması yapılan bir hata olarak göze çarpıyor. Takım olarak birbirleri ile iletişim sorunu olmayan oyuncuların, pistol rauntlarda anlaşamıyor olmasına ise akıl sır erdirilemiyor. Winterfox ekibi karşısında, Desi, Surreal, Deph, Android ve TBA beşlisi ile çıkacak olan takımın, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Cloud9 ve Complexity ekipleri arasındaki mücadeleden, Cloud9 ekibinin zorlanmadan galip ayrılacağını düşünmekteyim. Takım olarak etkili ve güçlü bir kadroya sahip olan ekip, rakibi karşısında çokta zorlanmayacaktır.