Etiket arşivi: C9 vs NV

Cloud9 NV Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde Cloud9 ve Team Envy arasındaki karşılaşma, 20 Mart 2017 saat 00:00′ da ekranlarda olacak. Ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, rakibi karşısında zafer kazanarak TSM ekibi ile arasındaki mücadeleyi devam ettirmek istiyor. Team Envy ekibi, ligin son sırasında ve düşme hattında mücadele ediyor. Karşılaşmayı kazanamaz ise küme düşecek olan ekip bu karşılaşma için varını yokunu ortaya koyacak. Liderlik ve küme düşmemek için mücadele edecek olan iki takımın karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Team Envy ekibi bu sezon ligde son sıralardan bir türlü kurtulamıyor. Takım olarak tekli dereceli sıra oyunları gibi bir performans sergileyen ekibin C9 karşısında işi gerçekten çok zor. Takım olarak global görevlere odaklanamayan ve her koridorda ayrı ayrı hatalar ile skorlar veren ekibin, çalışmalarına da yeterince devam etmediği gözümüze çarpan detaylar arasında. Destek Hakuho’ nun ise keşif taşı eşyasını alıp, haritayı niye totomlemediğini bir türlü anlayabilmiş değilim. C9 ekibi karşısında, üst koridorda Seraph, ormanda Lira, orta koridorda Ninja, alt koridorda Apollo ve Hakuho ikilisi ile çıkacak olan ekibin işi gerçekten zor.

Cloud9 ekibinde IMT karşısında gelen mağlubiyet ile teknik direktör biraz sinirli gibi gözüküyor. Üst koridorda üst üste gelen hataları gözünden kaçırmayan direktör, bu karşılaşma için beşliye Impact’ i dahil etti. Takım arkadaşı Ray’ den uzun süredir formayı kapmak isteyen tecrübeli oyuncunun perfromansı merakla bekleniyor. ENVY ekibi karşısında, üst koridorda Impact, ormanda Contractz, orta koridorda Jensen, alt koridorda Sneaky ve Smoothie ikilisi ile çıkacak olan ekip son hazırlıklarını tamamladı.

Cloud9 ve Team Envy arasındaki mücadeleyi, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakibinden çok daha güçlü ve motive bir kadroya sahip olan ekip, karşılaşmayı uzatmadan 2-0′ lık skor ile kazanacaktır.