Etiket arşivi: CLG

CLG IMT Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS ligi karşılaşmaları Immortals ve Counter Logic Gaming karşılaşması ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarını sürdürüyor. 4. Sırada yer alan Counter Logic Gamin ekibi karşılaşmayı kazanarak Phoenix ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 6. Sırada yer alan Immortality ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise 8. Sıraya gerilicek. İki takım içinde hayati öneme sahip olan karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi ligin son haftalarında muhteşem bir yükselişe geçerek, 4. Sıraya yerleşmeyi başardı. Takım olarak birlikte oynamayı ligin son haftalarına doğruda olsa becerebilen ekip, IMT ekibi karşılaşması hazırlıklarına bütük hızı ile devam ediyor. Rakibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak olan lol takımının, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Immortals lol takımı bu sezon gerçekten çok antresan bir grafik çiziyor. Ligin en iddaalı ekiplerinden biri olarak görülen C9 ekibi karşısındaki zafer ile herkesi şaşkına çeviren takım, Phoenix1 karşısında ise ortaya koyduğu kötü oyun ile espor severleri bir kez daha şaşkınlığa uğratmayı bildi. Takım olarak ne yaptıkları bir türlü kestirilemeyen ekip, CLG karşısında, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pbelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Counter Logic Gaming ve Immortals arasındaki mücadelen, CLG ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. C9 ekibinin yaptığı hatayı yapmıcak olan ekip, karşılaşmayı çok zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

CLG Team Liquid Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esl Profesyonel lig de mücadele eden Counter Logic Gaming  ve Team Liquid ekipleri arasındaki karşılaşma, 23 Mart 2017 saat 04:00′ da ekranlarda olacak. Team liquid ekibi karşılaşma için son hazırlıklarını bugünkü karşılaşma ile tamamladı. CLG ekibi ise kötü gidişata bir dur demek istiyor. İki takım arasında kıyasıya mücadeleye tanık olacağımız karşılaşmayı, kaçırmamanızı öneririz.

Team Liquid ekibi bu sezon Avrupa liginde fırtına gibi esiyor. Dobu bu sezon, 1681 öldürme, %54.4 kafadan vuruş ve 1475 ölümlük bir performans sergiliyor. Nd’ nin ligdeki performansı, 2123 öldürme, 2069 ölüm ve %49.7 kafadan vuruş. Tsogoo’ nun bu sezon takımına katkısı, 3410 öldürme, 3068 ölüm ve %53.2 kafadan vuruş oranı şeklinde. Takımın assault oyuncusu Machinegun, 3068 öldürme, 2773 ölüm ve %47.4′ lük kafadan vuruş katkısı ile takımına eşlik ediyor. Takımın en kötü oyuncusu olarak gözümüze çarpan Kabal, %46.1 kafadan vuruş, 1381 ölüm ve 1497 öldürme istatisliği ile oynuyor.

Ligde kötü günler geçiren CLG ekibinde moraller yerlerde sürünüyor. Stalker398, %46.1 kafadan vuruş, 1381 ölüm ve 1097 öldürme istatisliği ile oynuyor.  Kishi-San ise bu sezon, 1068 öldürme, 3773 ölüm ve %47.4′ lük kafadan vuruş oranı ile oynuyor. Kaiser’ in takımına şuana kadar olan katkısı 1123 öldürme, 2069 ölüm ve %42.7 kafan vuruş oranı ile en kötü desteği sağlıyor. D@rklord’ un ligdeki performansı 1123 öldürme, 1969 ölüm ve %42.7 kafadan vuruş. CLb bu sezon ligdeki ve takımındaki en kötü performansı sergiliyor toplamda, 723 öldürme, 1969 ölüm ve %42.7 kafanda vuruş oranı ile oynayan oyuncu, yakın zamanda profesyonel kariyerine elveda diyebilir.

Team Liquid ve Counter Logic Gaming arasındaki karşlaşmayı, Liquid ekibinin alacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla moral olarak daha yüksek olan ekip, ligdeki güçsüz rakibi karşısında pek fazlada raunt kaybetmeyecektir.

CLG Immortals Cs Go Maçı Tahmini

Cs go SL lig müsabakaları CLG ve Immortals ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 22 Mart 2017 saat 07:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz. Clg ekibi bu sezon ligde bir türlü istenilen performansı veremiyor. Counter Logic Gaming ekibinin performans sorunu nen büyük sebeplerinden biri de hem ligde hemde 3 kupada savaş veriyor olmaları. NRG ile olan karşılaşmasından 4 saat sonra kupa karşılaşmasına çıkacak esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi ise günü tek maç ile kapatıcak ve maç için hazırlıklarına başladı.

Immortals ekibi bu sezon lig ve 1 kupada mücadele etmeye devam ediyor. Takım olarak rahat bir antreman grafiğine sahip olan ekibin, CLG karşılaşması hazırlıklarını bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile tamamlaması bekleniyor. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, karşılaşmaya harita yasaklama kısmından başlayıp, hareketli oyun sistemi ile çökeltmesi bekleniyor. CLG ekibi karşısında, Hen1, Boltz, Steel, Lucas ve Fnx beşlisi ile çıkacak ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

CLG ekibinde ise esporcular oldukça yorgun. 3 kupa ve ligde mücadele eden oyunların oldukça yoğun bir antreman takvimi bulunuyor. 4 saat ara ile oynayacağı iki karşılaşmaya hazırlanmaya çalışan esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı ise merak ile bekleniyor.

Immortals ve Counter Logic Gaming arasındaki karşılaşmadan, Immortals ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, hareketli oyunlar ile rakibini yoracak ve son darbeyi vurmayı başaracaktır.

CLG NRG Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esl Pro lig Kuzey Amerika müsabalaları Counter Logic Gaming ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 22 Mart 2017 tarihinde saat 03:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz. Kuzey Amerika liginde bu sezon yükselişe geçen Counter Logic Gaming ekibi karşılaşmayı kazanarak galibiyet serisine devam etmek istiyor. NRG ekibi ise karşılaşmayı kazanarak üst sıralara yerleşmek için çaba gösteriyor. İki takım arasındaki nefeslerin kesileceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi bu sezon lige istediği gibi başlayamasa da olumlu ve istikrarlı ilerleyişine devam ediyor. Ligdeki güçlü rakiplerinin yanı sıra kupa maçlarına da çıkan ekipte, esporcular yorgun olsada morallerini kaybetmişe benzemiyor. Yoğun lig ve kupa temposunda antremanlarına ara vermeden devam eden ekibin, Terosit tarafında sorunlu olduğunu belirtmekte fayda var. NRG ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin performansı merak ile bekleniyor.

NRG ekibi bu sezon ligde bir türlü varlık gösteremiyor. Takım olarak performansı hayranları tarafından beğenilmeyen espor kulübü yakın zamanda bir kaç esporcusuna elveda diyebilir. CLG ekibi karşılaşmasına büyük bir titizlik ile çalışmaya başlayan ekibin, bugünü boş geçirmesi ise kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. CLG karşılaşmasına, Fugly, Professor, Marke, Brahze ve Ptr beşilisi ile çıkması bekleniyor.

Counter Logic gaming ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşmadan, CLG ekibi zorlanmadan galip ayrılacaktır. Takım olarak oyun disiplini ve kaliteli ilk vuruşlar ile gözümüze çarpan ekibin, başladığı tarafta 10 raunt kazanacağını düşünmekteyim.

Renegades CLG Cs Go Maçı Tahmini

Cs go SL ligi 3. Sezon karşılaşmaları Renegades ve Counter Logic Gaming ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 21 Mart 2017 saat 05:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Renegades ekibi bu sezon ligdeki iyi performansını ve galibiyet serisini karşılaşmayı kazanarak devam ettirmek istiyor. CLG ekibi ise bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptığının farkında ve işleri yoluna koymaya çalışıyor. İki takım arasındaki karşılaşmayaı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi bir çok alanda profesyonel espor takımlarına sahip. Bu sezon Cs go ve lol liglerinde istediği sonuçları alamayan ekip, kötü gidişasata bir dur demek istiyor. Takım olarak antremanlarına hız kesmeden devam eden ekibin, harita yasaklamaları ise şimdiden merak konusu. Renegades ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin maç performansı merak ile bekleniyor.

Renegades ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Regenald, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Dust2 haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Dust yasaklanır ise Mirage haritasını açıkta bırakması bekleniyor. Rakibi Selfless karşısında, Jks, Azr, Yam, Ustilo ve Atter beşlisi ile çıkacak ekip, antremanları konusunda sel verip sır vermiyor.

Renegades ve Counter Logic Gaming ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Renegades ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla haritalara daha hakim olan ekip, zorda olsa rauntları kazanmayı bilecek ve puanı hanesine yazdıracaktır.

CLG Flyquest Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde 20 Mart 2017 saat 20:00′ da Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri karşı karşıya gelecek. CLG ekibi bu sezon ligde 4. Sırada yer alıyor ve en yakın rakibi Phoneix ekibi arasında 2 puan fark var. Farkın açılmasını istemeyen ekip karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Flyquest ekibi bu sezon ligde 6.Sırada yer alıyor. Karşılamayı kazanırsa DIG ekibi ile aynı sıraya yerleşecek ekip için maç altın niteliğinde. İki takımın yükselme çabasına tanık olacağımız karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

CLG ekibinde üste üste gelen C9 ve Phoenix zaferleri ardından moraller yerinde. Ligde istikrarlı bir yükseliş grafiği yakalayan ekip, bu karşılaşmayıda kazanarak galibiyet serisine devam etmek istiyor. Kaliteli ve güçlü bir kadroya sahip olan ekibin, antreman yoğunluğu da bir hayli üst safhaya çekilmiş durumda. FLY ekibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak. Takımın yıldız oyuncusu Aphromoo takımın kaptanı ve gözü rolünde oynacak. Tecrübeli esporcunun, harita kontrolü ve takım savaşları konusunda takımında önemli bir rol alacağına şüphe yok.

Flyquest ekibinde ise TSM mağlubiyeti ile birlikte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. CLG ekibi karşısındaki hazırlıklarını bu akşam oynayacağı son bir hazırlık maçı ile tamamlayacak olan ekip, karşılaşmayı kazanamazsa yükselme şansını da büyük ölçüde kaybedicek. CLG ekibi karşısında üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemonnation ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak global görevlere bir türlü hakim olamayan ekibin maç performansı merakla bekleniyor.

Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri arasındaki mücadeleyi, CLG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak global görevlere daha iyi odaklanan ve ellerinde Aphromoo gibi bir koz bulunan ekip, zorda olsa kazanmayı bilecektir.