Etiket arşivi: Corvadie vs SYF

Corvadie SYF Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Acer Cybergamer Premier liginde mücadele eden Corvidae ve SYF arasındaki karşılaşma, 19 Mart 2017 saat 14:00′ da ekranlarda olacak. Ligde çıkışını sürdürmek isteyen iki takımın kıyasıya mücadelesine tanık olacağımız karşılaşma için maç sonu tahminni yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Corvidae ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Corvidae, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Mirage haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Mirage yasaklanır ise Dust2haritasını açıkta bırakması bekleniyor.

Ligde sonra sıralarda yer alan SYF ekibi ise karşılaşma için hazırlıklarını tamamladı ve geri sayıma başladı. Takıma bu sezon katılan Cj’ nin performansını ise bu karşılaşmada izlebilecez. Takım olarak Assult silahları kullanma konusunda sıkıntı çeken esporcular, pistol rauntlarda ise iyi oyunlar çıkarabiliyor. Rakibinin oyun sistemini sık sık izleyerek karşı strateijiler çıkarmaya çalışan ekip, şuana kadar başarılı olabilimiş değil. Antremanlarını rakibini dominiye etmeye yönelik devam ettiren ekibin göz ardı ettiği şey ise rakibininde kendilerinin antremanlarını izlediği olmalı.

Corvadiae ve SYF ekipleri arasındaki mücadeleden, Corvadiae ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Rakibine göre daha fazla haritaya hakim olan ekip, maçı zorda olsa kazanmayı bilecektir.