Etiket arşivi: crw vs fb maç tahmini

31 Temmuz 2017 Lol Maç Tahminleri

Sihirdar Vadisi’nde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Liglerde son haftalara yaklaştıkça takımların mücadele seviyesi de üst düzeylere çıktı. Türkiye Şampiyonluk Ligi normal sezonun son gününde 2 maç oynanacak. Artık bu maçtan sonra play-off elemeleri başlayacak ve takımlar Worlds 2017’e gidebilmek için mücadele edecek. NA LCS’de ise haftanın kapanış maçı TSM ile NV takımları arasında yaşanacak. 31 Temmuz 2017’de oynanacak olan maçlar şu şekilde:

GAL vs SUP

CRW vs FB

TSM vs NV

Şampiyonluk Ligi’nde oynanacak olan 2 maçın ikisi de çok önemli. Çünkü bu iki maçta mücadele edecek olan takımların üçü de birinci olmak için mücadele verecek. İlk maçta Galakticos ile Supermassive ekipleri karşı karşıya gelecek. GAL’ın play-off elemelerine katılamayacağı garanti gibi. Galakticos için bu maç o kadarda önemli değil. Ama Supermassive’in bu maçı kesinlikle kazanması gerekiyor. Beraberlik veya mağlubiyet halinde 3. sıraya kadar gerileyebilecek olan takımın play-off yarı finallerine direk katılmak istediğini biliyoruz. Destek rolüne getirilen Rogu ile birlikte yükselişe geçen SUP, son maçında rakibine şans tanımayacaktır.

GAL vs SUP Maç Tahmini: 2-0 SUP

Sezonun kapanış maçında ise çok önemli bir maç daha oynanacak. SUP ile aynı puanda olan 1907 Fenerbahçe, ligi birinci tamamlayarak play-offlarda rahat bir seri yaşamayı plnlıyor. Diğer taraftan OyunFor.Crew ekibi ise rakibi Fenerbahçe’yi yenerek 1. veya 2. sırada ligi tamamlayarak direk yarı finallerden başlamak isteyecektir. Her iki ekip içinde oldukça zor ve heyecanlı bir maç. Seride kimin kazanacağını tahmin oldukça zor. Çünkü her iki takımda eşit güçlerde. Seçim yasaklama ekranında yapılacak olan hamleler maçta dengeleri değiştirecektir. CRW şuan ligde oynadığı maçlarda kaybetmedi. Yani serideki bir oyunu kaybetse bile diğer oyunda kazanmayı bilen CRW, bu seriyi devam ettirebilir. Maçın berabere biteceğini düşünüyorum.

CRW vs FB Maç Tahmini: 1-1 Berabere

NA LCS’in son maçında ise normal sezonu birinci bitirmek isteyen TSM ile elemelere daha iyi bir konumdan katılmak isteyen NV takımları karşılaşacak. Bu maçın önemi de oldukça büyük çünkü TSM 2. sırayı CLG ile paylaşıyor. Olası bir mağlubiyette elindeki tüm kozları kaybedecek olan TSM, bu seriyi zorlansa da kazanacaktır.

TSM vs NV Maç Tahmini: 2-1 TSM