Etiket arşivi: Cs go Asya ligi

Vici Threats Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Asya liginde heyecanın bir an olsun durmadığı karşılaşmalar, Vici ve Threats ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 17 Mart 2017 saat 16:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. Vici ekibi ligde Themongolz ekibini yakalamaya çalışıyor ve bu maç altın niteleğinde. Threats ekibinde Themongolz mağlubiyeti ağır yara açmasına rağmen, bu maçı kazanarak ligdeki kötü gidişe bir son vermek istiyor. Nefeslerin tutuluğ izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Ligde kötü günler geçiren Threats ekibinde moraller yerlerde sürünüyor. Stalker398, %46.1 kafadan vuruş, 1381 ölüm ve 1097 öldürme istatisliği ile oynuyor.  Kishi-San ise bu sezon, 1068 öldürme, 3773 ölüm ve %47.4′ lük kafadan vuruş oranı ile oynuyor. Kaiser’ in takımına şuana kadar olan katkısı 1123 öldürme, 2069 ölüm ve %42.7 kafan vuruş oranı ile en kötü desteği sağlıyor. D@rklord’ un ligdeki performansı 1123 öldürme, 1969 ölüm ve %42.7 kafadan vuruş. CLb bu sezon ligdeki ve takımındaki en kötü performansı sergiliyor toplamda, 723 öldürme, 1969 ölüm ve %42.7 kafanda vuruş oranı ile oynayan oyuncu, yakın zamanda profesyonel kariyerine elveda diyebilir.

Vici cs go ekibi bu sezon ligdeki istikrarlı çıkışına devam ediyor. Takımın en başarılı oyuncusu olarak göze çarpan cs go esporcusu Zhoking, takımın en güvendiği isimlerden biri. Bu sezon toplamda %45.4 kafadan vuruş oranı, raunt başına 0.80 öldürme oranı ile takımına destek oluyor. Advent bu sezon takımın en kötü performansını sergiliyor. toplamda 823 öldürme, 1169 ölüm ve %42.7 kafanda vuruş oranı ile oynayan oyuncunun acil olarak performansını düzeltmesi gerekiyor.

Cs go Asya liginde Vici ve Threats ekipleri arasındaki karşılaşmayı, zorda olsa Vici ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri karşısında nispeten daha iyi bir kadroya ve grafiğe sahip olan ekip, bu karşılaşma için favorilerim arasında.

TheMongolz Signature Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Asya liginde heyecan 17 Mart 2017 saat 13:00′ da ki karşılaşma, Themongolz ve Signature ekipleri arasında oynanacak. Ligin lider ismi Themongolz karşılamayı kazanarak liderliğini pekiştirmek istiyor. Signature ekibi ise karşılaşmayı kazanıp, kötü gidişe bir son vermek istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

TheMongolz ekibi bu sezon Asya liginde fırtına gibi esiyor. Dobu bu sezon, 1681 öldürme, %54.4 kafadan vuruş ve 1475 ölümlük bir performans sergiliyor. Nd’ nin ligdeki performansı, 2123 öldürme, 2069 ölüm ve %49.7 kafadan vuruş. Tsogoo’ nun bu sezon takımına katkısı, 3410 öldürme, 3068 ölüm ve %53.2 kafadan vuruş oranı şeklinde. Takımın assault oyuncusu Machinegun, 3068 öldürme, 2773 ölüm ve %47.4′ lük kafadan vuruş katkısı ile takımına eşlik ediyor. Takımın en kötü oyuncusu olarak gözümüze çarpan Kabal, %46.1 kafadan vuruş, 1381 ölüm ve 1497 öldürme istatisliği ile oynuyor.

Signature ekibi bu sezon ligdeki kötü gidişe bir son vermek istiyor. Bnwgigs, toplamda 1563 öldürme, 1622 ölüm performansı ile kötü bir grafik çizmeye devam ediyor. Roxel takımın bu sezon bir diğer kötü grafik çizen oyuncusu, 1372 öldürme, 1657 ölüm ve %42.3′ lük kafadan vuruş ihtimali ile oynuyor. Signature ekibinde en iyi performans gösteren cs go oyuncusu Toro, toplamda 2622 öldürme, 2299 ölüm ve %28′ lik kafan vuruş ihtimali ile oynuyor.

TheMongolz ve Signature ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Mongolz ekibinin açık ara kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine göre harita hakimiyeti daha yüksek olan cs go takımı bu karşılaşmayıda zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

Tyloo B.O.O.T-d[S] Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Çin kupasında heyecan Tyloo ve B.O.O.T-d[S] ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 17 Mart 2017 saat 12:00′ da ekranlarda olacak müsabaka için geri sayımın başlaması ile takımlarda hazırlıklarını tamamlamak için hızlarını arttırmaya başladı. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Tyloo ekibi bu sene takım olarak gerçekten muazzam işlere imza atmaya devam ediyor. Sizler için takımın kadrosu ve istatisliklerini özel olarak hazırladık

Tyloo Cs go takımı 2017 kadrosu ve istatislikleri

Somebody : Gerçek ismi Haowen xu olan esporcu 21 yaşında. Yaşına rağmen reflekslerini biraz olsun kaybetmemiş oyuncu bu sezon takımı ile ilk kez resmi bir müsabakaya katılacak. Terorist takımında iken Ak47 ile gayet isabetli atışlar yapabilen esporcu, Counter timine geçtiğinde M4A4 ve Usp-s silahlarını etkili olarak kullanabiliyor
DD : 22 yaşındaki esporcunun gerçek ismi Hui Wu. Bu sezon takımına, %43.7′ lik kötü denilebilecek bir kafadan vuruş ihtimali ile katkı sağlıyor. Raunt başına 0.75 öldürme oranı ile oynayan oyuncu, her ne kadar kafadan vuruş oranında kötü gibi gözükse de rakibini eksiltme konusunda istikrarlı
MO : Takımın bu sezon en kötü kafadan vuruş oranı ile oynayan oyuncunun istatisliği %30.4 oranında. DD gibi 0.75′ lik öldürme oranı ile tek atışla olmasada nihayetinde rakibini haritadan kaldırmayı başaran oyuncunun, maç performansı merak ile bekleniyor.
HZ : Bu sezon takımın en başarılı ismi ve kaptanı olan esporcu, toplamda 1754 öldürme, 1632 ölüm, 1.07 KDA oranı ve %50.6 kafadan vuruş oranı ile oynuyor.
TBA : Brezilyadan transfer edilen oyuncunun profesyonel arenadaki ilk karşılaşması olacak.

B.O.O.T-d[S] ekibi bu sezon ne ligte ne de kupada istenilen performansı veremiyor. Tyloo ekibi karşısında, Impression, Moxie, Alecks, splashske, Benkai beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Tyloo ve B.O.O.T-d[S] ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Tyloo ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Kupada ve ligde iddası olmayan rakibi karşısında kesin atışlar ile galibiyete gideceğini düşündüğüm ekip, kupada bir üst tura çıkmayı başaracaktır.