Etiket arşivi: Cs go Avrupa ligi

Renegades Selfless Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ECS liginde mücadele eden Renegades ve Selfless karşılaşması 18 Mart 2017 saat 03:00′ da ekranlarda olacak. Renegades ligdeki liderlik yarışında yoğun bir çaba sarf etmeye devam ediyor. Ligde son sıralarda yer alan Selfless ekibi ise bu karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Renegades ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Regenald, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Dust2 haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Dust yasaklanır ise Mirage haritasını açıkta bırakması bekleniyor. Rakibi Selfless karşısında, Jks, Azr, Yam, Ustilo ve Atter beşlisi ile çıkacak ekip, antremanları konusunda sel verip sır vermiyor.

Ligde sonra sıralarda yer alan Selfless ekibi ise karşılaşma için hazırlıklarını tamamladı ve geri sayıma başladı. Takıma bu sezon katılan Cj’ nin performansını ise bu karşılaşmada izlebilecez. Takım olarak Assult silahları kullanma konusunda sıkıntı çeken esporcular, pistol rauntlarda ise iyi oyunlar çıkarabiliyor. Selfless ekibinin sık sık Dust2 haritasında antremanlarını yapması ise acaba Dust haritasını yasaklamıyacaklar mı ? Sorusunu akıllara getirmiyor değil.

Regenald ve Selfless arasında gerçekleşecek karşılaşmayı, Regenald ekibin çok zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Özellikle Assult silahları kullanma konusunda sorunları olan rakibi, hızlı bir şekilde eritecek ekip, pistol rauntlar dışında pek bir raunt rakibine vermeyecektir.

Denial Premier Rejects Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Kuzey ECS liginin 3. sezonunda karşılaşmalar, Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 18 Mart 2017 saat 02:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda son hazırlıklarını tamamlamaya calışıyor. ESC liginde heyecanın doruklara çıkacağı karşılaşma için, maç saatini kaçırmamanızı öneririz.

Denial ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Maç için antremanlarında özellikle awp konusunda istikrarlı bir çalışma uygulayan ekibin, bu karşılaşmada keskin nişancı rolünü kime bırakacağı ise tam bir merak konusu. Takım olarak çok fazla skor verselerde, raundu bir şekilde kazanmayı bilen ekip,rakibi premier karşısında nasıl bir performans sergileyecek tam bir merak konusu. Karşılaşmaya, Flowsick, Anger, Xp3, Maxie ve Feltz beşlisi ile çıkacak olan ekibin, hangi haritaları yasaklıyacağı ise tam bir merak konusu.

Ligde bu sezon bir türlü istediği performansı gösteremeyen Premier Rejects ekibinde ise moraller bozuk. Güçlü ekibi Denial karşısında, Stronglegs, Cardiac, djay, Char ve Aproto beşlisi ile çıkacak olan cs go takımınıda, Cardiac bu sezon profesyonel bir karşılaşmada ilk kez forma giyecek. Ligde son sıralarda yer alan ekibin neden böyle bir tercih ile karşılaşmaya çıktığı ise tam bir merak konusu. Şuana kadar antremanlarında herangibi bir hareketlilik gözükmeyen ekibin, gizli antreman mı yapıyor yoksa işini şansamı bırakıyor bilinmez.

Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Denial ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Denial ekibi oyuncuları çok fazla raunt sayısı ve çok iyi birer kafadan vuruş oranına sahipler. Rakipleri karşısında çok zorlanmayacağını düşündüğüm ekibin, bu sezon ECS de karşısında çokta güçlü rakipleri olmadığını belirtmekte fayda var.

Space Soldiers G2 Espor Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Avrupa çeyrek finallerinde Space Soldiers ve G2 ekipleri arasında karşılaşma 17 Mart 2017 saat 19:00′ da ekranlarımızda olacak. Cs go turnuvalarında mücadele ederek gururumuz haline gelen iki takımdan biri olan Space Soldiers ekibine başarılar diliyoruz. Maçı kazanırsak çeyrek finallerde büyük bir avantaj sağlayacağımızıda belirtmekte fayda var. G2 ekibi bu sezon iyi bir performans sergiliyor. Milli takımımız karşısındaki hazırlıklarına bütün hızı ile devam eden G2 ekibinin bu akşam yapacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını bitirmesi bekleniyor. Nefeslerimizi tutup izleyeceğimiz müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Fransız temsilcisi G2 ekibinin bu sezonki performansı gerçekten çok iyi. Shox takımında toplamda 0.79 raunt başına öldürme, %47.2 kafadan vuruş oranı ile oynuyor. Takımın bir diğer iyi oyuncusu ve Awp ustası olarak anılan Kennys, dikkat edilmesi gereken ve takımının en önemli oyuncusu olarak göze çarpıyor. Takımın bir diğer keskin nişancısı Apex ise Kennys ile bir araya geldiğinde çok tehlikeli olabiliyor.

Türkiye temsilcisi Space Soldiers geçen sene kazandığı Dünya şampiyonluğunu, Avrupa finallerinde de tekrarlamak istiyor. G2 ekibi karşısında, Depse, Paz, Xantares, Calyx ve Maj3r beşlisi ile çıkması bekleniliyor. Rakibin en önemli silahlarının Kennys ve Apex olduğunu bilen tecrübeli temsilcimiz, iki oyuncuyu durdurmak için çalışmalarına devam eder iken diğer oyuncuları da pas geçmiyor.

Space Soldiers ve G2 ekipleri arasındaki mücadeleyi, zorda olsa temsilcimiz Space Soldier’ ın kazanacağını düşünmekteyim. Rakibimizin her ne kadar etkili silahları olsa da iyi bir kadroya sahip olduğumuzu ve maçı kazanabileceğimizi bilmekte fayda var.