Etiket arşivi: Cs Go Kuzey Kralı

Kon Sweeden Kon İceland Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Kuzey kupasında heyecan Kon Sweeden ve Kon İceland takımları arasındaki mücadele ile devam edecek. 18 Mart 2017 saat 00:30′ da ekranlarda olacak karşılaşma için kimseye söz vermeyin. Kuzeyin kralı olmak için verilecek kıyasıya mücadele için Kon Sweeden takımları geri sayıma başladı. Kon İceland ekibi ise bugün yapacağı iki hazırlık maçı ile maç saatine geri sayıma başlayacak. Heyecanın biran olsun düşmeyeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

King of north Sweeden takımına bu sezon katılan esporcu Yzn, cs go Kon 6 sezonunda milli takımda oynama fırsatı bulacak. Bu sezon takımı ile çıktığı resmi müsabakalarda, toplamda 303 öldürme, 393 ölüm, %46.5 kafadan vuruş oranı ve oynadığı 514 karşılaşma ile göze çarpıyor. Beny bu sezon çok etkili  bir performans sergileyemese de yinede milli takıma girmeyi başardı. 859 öldürmeye karşı 870 ölüm ile oynayan oyuncunun, kupa performansı merakla bekleniyor. Krewmer, takımının en etkili oyuncularından biri olarak göze çarpıyor. 3949 rauntluk profesyonel maç kariyeri olan cs go oyuncusu, %41.7′ lik kafadan vuruş oranı ile takımına destek oluyor.

King of nort İceland ekibi ise bu sezon kadrosuna üç yeni oyuncuyu ilave etmiş durumda. Genç esporculara forma şansı tanıyan Kuzey İzlanda ekibinde, Detinate de ilk kez milli takımda forma giyecek. Toplamda 281 öldürmeye,260 ölüm oranı ile oynayan esporcunun, %38′ lik bir kafadan vuruş grafiği bulunuyor. Clvr bu sezon performansına neredeyse hiç dikkat etmiyor. Profesyonel bir esporcu olduğunun arada hatırlatılması gereken esporcunun, milli takımdaki performansı merak ile bekleniyor.

Kon Sweeden ve Kon İceland takımları arasındaki mücadeleyi, Sweeden ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibin genç oyuncularına karşı, profesyonel ve tecrübeli bir kadroya sahip olan ekip maçı kazanarak tur atlayacaktır.