Etiket arşivi: Cs go maç tahmini

Acg Outlaw Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Binary Cup karşılaşmaları ACG ve Outlaw ekipleri arasındaki müsabaka ile hız kesmeden devam ediyor. 21 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. ACG ekibi karşılaşma için hazırlıklarını bu gece oynacağı iki hazırlık maçı ile sonlandıracak. Outlaw ekibi ise antremanlarını büyük bir gizlilik içinde devam ettiriyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

ACG’ nin muhtemel kadrosu, Flarich, , Smike, Crush, Kenzor ve Def şeklinde olacak. Danimarka bayrağını taşıyan ekibin, zorda olsa çeyrek finallere kadar gelmesinin ardından zorlu sınavlarına, İgame.com karşısında devam edecekler. Flarich nickli Danimarka asıllı olan Christian Bjerregaard, takımının en güvendiği isimlerden biri. Toplamda, 1768 öldürme, 1820 ölüm,  %39 kafadan vuruş oranı ve 0.97 K/D oranı ile oynayan takımın kaptanı, finallerde oynama konusunda oldukça istekli. Gerçek adı Rasmus Sanden olan 21 yaşındaki Smike nickli oyuncuları ise takımının en skorer oyuncusu. Toplamda, 3433 öldürme, 3226 ölüm, %42.6 kafadan vuruş ve 1.06 K/D oranı ile karşımıza çıkan genç yıldız, 4786 raunt oyun oynayarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. Crush bu sezon takımında ortalama bir grafik sergiliyor, toplamda 1034 öldürme, 991 ölüm, %50.6 kafadan vuruş ve 1.04 K/D oranı ile bitirici ilk vuruşlar için takımının güvendiği isimlerden birisi. Kenzor 1508 öldürme, 1611 ölüm, %38.5 kafadan vuruş ve 0.94 K/D oranı ile takımına yeterli katkıyı sağlayamıyor. Yükselişe geçen performansı ile bu maçta gözler Def’ in üzerinde olacak. Toplamda 1696 öldürme, 1442 ölüm, %31.4 kafadan vuruş ve 1.18 K/D oranı ile karşımıza çıkan 18 yaşındaki genç oyuncunun, takımının yükselişinde önemli rol üstleneceğine şüphe yok.

Outlaws muhtemel kadrosu; ZORREE, Saggerton, Juho, Xseven ve Saw şeklinde olacak. Finlandiyalı ekibin Team123 maçına tamamı ile hazır olduğu ve dinlenmeye başladığı haberi ulaştı. Her ne kadar yeni transferleri ile ilgili çokça konuşulsa da, takımın iletişiminde bir sorun olmadığı gözümüze çarpan ilk detaylar arasında. Takımın 21 yaşındaki tecrübeli kaptanı Juho’ nun 7901 öldürme ve 6596 ölüm istatislikleri ile oynadığını belirtmekte fayda var. Tecrübeli kaptan toplamda 10.687 rauntta görev yaparken %53.2’ lik kafadan vuruş oranı ile takımını sırtlamaya hazır olduğunun sinyallerini veriyor.

İki takım arasındaki karşılaşmayı, ACG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine göre daha iyi esporcu performanslarına sahip olan ekip, karşılaşmayı kazanmak için oldukça zorlanıcaktır.

Corvadie SYF Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Acer Cybergamer Premier liginde mücadele eden Corvidae ve SYF arasındaki karşılaşma, 19 Mart 2017 saat 14:00′ da ekranlarda olacak. Ligde çıkışını sürdürmek isteyen iki takımın kıyasıya mücadelesine tanık olacağımız karşılaşma için maç sonu tahminni yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Corvidae ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Corvidae, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Mirage haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Mirage yasaklanır ise Dust2haritasını açıkta bırakması bekleniyor.

Ligde sonra sıralarda yer alan SYF ekibi ise karşılaşma için hazırlıklarını tamamladı ve geri sayıma başladı. Takıma bu sezon katılan Cj’ nin performansını ise bu karşılaşmada izlebilecez. Takım olarak Assult silahları kullanma konusunda sıkıntı çeken esporcular, pistol rauntlarda ise iyi oyunlar çıkarabiliyor. Rakibinin oyun sistemini sık sık izleyerek karşı strateijiler çıkarmaya çalışan ekip, şuana kadar başarılı olabilimiş değil. Antremanlarını rakibini dominiye etmeye yönelik devam ettiren ekibin göz ardı ettiği şey ise rakibininde kendilerinin antremanlarını izlediği olmalı.

Corvadiae ve SYF ekipleri arasındaki mücadeleden, Corvadiae ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Rakibine göre daha fazla haritaya hakim olan ekip, maçı zorda olsa kazanmayı bilecektir.