Etiket arşivi: Cypher

Cypher Avant Garde Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Acer Cybergamer Premier liginde mücadele eden Cypher ve Avant Garde ekipleri arasındaki karşılaşma, 20 Mart 2017 saat 15:00′ da ekranlarda olacak. Ligde çıkışını sürdürmek isteyen iki takımın kıyasıya mücadelesine tanık olacağımız karşılaşma için takımların son hazırlıklarını tamamladığı ve geri sayıma başladığı elimize ulaşan haberler arasında. Takımların nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Cypher ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Cypher, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Train haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Train yasaklanır ise Mirage haritasını açıkta bırakması bekleniyor.

Ligde üst sıralarda yer alan Avant Garde ekibi ise karşılaşma için hazırlıklarını tamamladı ve geri sayıma başladı. Takım olarak Assult silahları kullanma konusunda sıkıntı çeken esporcular, pistol rauntlarda ise iyi oyunlar çıkarabiliyor. Rakibinin oyun sistemini sık sık izleyerek karşı strateijiler çıkarmaya çalışan ekip, şuana kadar başarılı olabilmiş değil. Antremanlarında sürekli olarak Assult silahlar üzerine çalışan ekip, AK47′ ye hakim olabilse de en kısa sürede M4A4 kara binası ve M4A4 1 – S üzerine yoğunlaşması gereken ekibin, maç performansı merakla bekleniyor.

Cypher ve Avant Garde ekipleri arasındaki mücadeleyi, Cypher ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Cypher ekibi rakibine göre daha eski ve daha tecrübeli bir ekibe sahip olması nedeni ile zorda olsa bu karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.