Etiket arşivi: Dark

Immunity Dark Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Zen Esport liginde mücadele eden Immunity ve Dark Sided arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin en garanti karşılaşmalarından biri olarak görülen müsabaka için iki takımda hazırlıklarını tamamladı. Bu sezon ilki gerçekleştirilen ligde Immunity ekibi 2. Sırada yer alıyor ve karşılaşma için hazır. Dark Sided ekibi ise ligin son sırasında ve rakipleri tarafından garanti puan olarak gözüküyor. İki takımın seyir oranı düşük, iddaa oranı büyük karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Immunity ekibi ligde bu sezon çok iyi bir performans sergiliyor. Ligde bir kaç güçlü rakibi bulunan ekibin, sezonu üst sıralarda tamamlaması bekleniyor. Takım olarak hareketli ve durağan olarak iki oyun sistemini de iyi oynayan cs go takımı, rakibi karşısındaki hazırlıklarını tamamladı ve maç saati için geri sayıma başladı. Karşılaşmaya, James, Burnru, Moeycq, Erkast ve Gratisfaction beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Bu sezon ligde rakipleri tarafından garanti puan olarak görülen Dark Sided ekibi, karşılaşma için neredeyse hiç bir hazırlık yapmadı. Güçlü rakibi karşısında mağlubiyet ierken kabullenmiş gibi gözüken ekipte moraller yerlerde sürünüyor. Rakibi Immunity karşısında, Texta, Badge, Sync, Bass ve Flickz beşlisi ile çıkacak olan ekibin gerçekten işi çok zor.

Immunity ve Dark Sided ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Immunity ekibi çok rahat bir şekilde kazanacaktır. Rakibine garanti puan gözü ile bakan ekip, buna rağmen hazırlıklarını yapmayı ihmal etmedi. 16-3′ lük bir skor performansı beklediğim karşılaşmada, seyir zevki düşük fakat bahis oranı güzel bir karşılaşma bizleri bekliyor.