Etiket arşivi: Dark Passage

Dark Passage Duttdutt Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Binary Dragon Cup’ da Ex-DarkPassage ve Duttdutt takımları arasındaki karşılaşma, 21 Mart 2017 saat 01:30′ da ekranlarda olacak. Temsilcimiz Dark Passage kupaya veda etmek istemiyor ve hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. İsveçli rakibimiz Duttdutt ise ne kadar güçlü bir takıma sahip olduğumuzun farkında ve önelmelerini almaya çalışıyor. İki takım arasında heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Ex-Dark Passage ekibi, bu sezon gerek ligde gerek ise kupalarda gösterdiği mükemmel performanslar ile göz dolduruyor. Takım olarak oyuncuların koordineli oyununa şahit olduğumuz karşılaşmalarda, Takımın Alman oyuncusu Tugux’ un takım ile iletişim kopukluğu olmadığını görmek güzel. Sasuke bu sezon çıktığı karşılaşmalarda, 1.04 reyting ve %56.4′ luk kafadan vuruş oranı ile takımına katkı sağlıyor. Wowic kafadan vuruş oranları olumsuz bir esporcu olarak gözümüze çarparken, %32.9′ luk oran ile de görmek pek zor olmuyor. Mini, takımın en iyi oyuncularından biri olarak göze çarpıyor, raunt başına 0.80 öldürme oranı olan oyuncu, %59′ luk kafadan vuruş oranı ile göz dolduruyor. Alman asıllı Türk oyuncu Tugux, 0.66 raunt başına öldürme ve %51.6′ lık kafadan vuruş oranı ile takımına katkı sağlıyor. Takımın en kötü oyuncusu olarak gözümüze çarpan Magoo’ nun ise %34.9′ luk kafadan vuruş oranı, kafalarda soru işareti bırakıyor.

İsveç temsilcisi DuttDutt bu sezon ligde yeterli performansı bir türlü sergileyemiyor. Ligdeki kötü gidişatını, kupa zaferi ile birlikte hayranlarına affettirmek isteyen takımın, hazırlık karşılaşmalarına bütün hızı ile devam ettiği elimize ulaşan haberler arasında. Dark Passage ekibinin ne kadar güçlü bir kadroya sahip olduğunu bilen ekip, adam adama savunma yoluna gideceğinin sinyallerini, yaptığı antremanlar ile verdi. Dark Passage karşısında, Huggan, Percy, Skytten, Maeve ve Hmp beşlisi ile çıkacak ekibin maç performansı merakla bekleniyor.

Ex-Dark Passage ve Duttdutt arasındaki karşılaşmayıi DP ekbinin lacağını düşünemkteyim. Rakibimize göre çok daha etkili ve güçlü bir kadroya sahip olan ekibimiz, karşılaşmayı zorlanmadan kazanacaktır.

Dark Passage Team Aurora Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde Dark Passage ve Team Aurora arasında gerçekleşecek olan karşılaşma, 13 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Ligdeki istikrarlı performansına devam eden Team Aurora ekibi karşılaşmayı mutlaka kazanarak yükselişe devam etmek istiyor. Bu sezon ligdeki varlığı bile belli olmayan Dark Passage küme düşme hattından çıkmak için savaşa devam ediyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Dark Passage ekibi bu sezon hayranlarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Bu sezon istedikleri mücadeleyi bir türlü veremeyen ekip için, daha öncede defalarca Holyphoenix’ in bencil oyun tarzının mağlubiyetlerde etkili olduğunu söylemiştik. Nişancı rolünde oynayan esporcu, takımın kaptanı olması nedeni ile kompozisyonu kendi etrafında kuruyor ve her seferinde takımının yenilgi almasında en büyük rolü oynuyor. Teknik direktörün ısrarla bu bencil oyun tarzına neden müdahale etmediği ise tam bir merak konusu. Team Aurora karşısında, üst koridorda Wickd, ormanda Obivious, orta koridorda Immortoru, alt koridorda Holyphoenix ve Rogu ikilisi ile çıkıcak olan ekipte tehlike sinyalleri çalıyor.

Team Aurora ekibinde Super Massive galibiyeti alınabilseydi, çok büyük moral olacaktı. Rakipleri karşısında üç puanı kaptıran espor kulübü, hatalarından ders alarak DP karşılaşmasına hazırlanmış durumda. Dp ekibi karşısında, üst koridorda Atom, ormanda Taikki, orta koridorda React, alt koridorda Ruvelius ve Zergsting ikilisi ile çıkacak ekipte, bugün oynanacak hazırlık maçı ile maç saati beklenmeye başlayacak.

Dark Passage ve Team Aurora ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Aur ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu karşılaşmada da HolyPhoenix’ in bencil oyun tarzını görecez ve rakipleri kendilerine nefes aldırmayacaktır. İki karşılaşmanında 25 dakikayı geçmeyeceğini düşündüm lol maçında, Team Aurora ekibi bol bol skor alacaktır.

Galacticos Espor Dark Passage Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 11 Mart 2017 tarihinde oynanacak olan Galacticos ve Dark Passage karşılaşması saat 13:00′ da. Ligin son sıralarında bulunan iki espor kulübü de karşılaşmayaı kazanıp yükselişe geçmek istiyor. Heyecanın zirvede olacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Galacticos espor ekibi son hazırlıkları tamamladı ve Dark passage karşılaşması için hazır. Karşılaşmayı kazanıp yükselişe geçmek isteyen ekipte Galatasaray karşısındakigalibiyet oldukça moral verici oldu. Dp karşılaşmasına, üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve VEux beşlisi ile karşılaşmaya çıkması bekleniyor. Destek rolünde, Purple değişimide izleyebileceğimiz ekipte, karşılaşmaya mutlak galibiyet ilkesi ile çıkılacak.

Dark Passage espor kulübünde bu sezon işler bir türlü istedikleri gibi gitmiyor. Naru ve Elwind ayrılıkları ile adeta takım olarak bir çöküş dönemine giren ekipte, nişancı korumaya yönelik oyun tarzı devam ediyor. Teknik direktörün bu oyun sistemine niye müdahale etmediğini hala anlayabilmiş değiliz. Galacticos karşısına, üst koridorda Wickd, ormanda Obvious, orta koridorda Immortoru, alt koridorda Holyphonenix ve Rogu ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Dark passage ve Galacticos müsabakasını Gal ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Holyphoenix’ in bencil oyun anlayışı sayesinde bu sezon ligde yerlerde gezinen Dark Passage takımı, nişancı rolünde değişime gitmez ise seneye şampiyonluk liginde kendine yer bulamayacaktır.

Dark Passage 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 1 hafta ara döneme giriş yapılacak. Hazırlık dönemine girmeden önce,son karşılaşmalarını yapacak olan Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe spor maçı 6 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Ligde kendilerinden beklenen performansı bir türlü veremeyen iki takımın 5. Sırayı kapmak ve hazırlık dönemine moralli girmek için son şansları.

Bu sezon Dark Passage ekibi bir türlü istedikleri performansı sergileyemiyor. Özellikle Naru gibi önemli bir esporcusunu Super Massive ekibine kaptıran takımın, geçen senelerdeki takım oyununun yerinde yeller esiyor. Takımın nişancısı ve kaptanı rolündeki Holyphoenix nickli Anıl Işık, takım kompazisyonunu kendi seçimi üzerine kuruyor. League of legends’ ın bireysel olarak kazanılamacağını hala anlayabilmiş değil. Alt koridorda rakiplerine gereksiz skorlar veren esporcu, böyle devam ederse yakın zamanda profesyonel kariyerine nokta koymak zorunda kalıcak. Dark Passage ekibinde işlerin yolunda gittiği tek yer üst koridor. Tecrübeli oyuncu Wickd’ ın ellerinde her şampiyon değer kazanıyor. Üst koridorda kazanılan bu avantajı saçma şekilde diğer koridorlarında kaybeden Dark Passage ekibi, nişancı ve kaptan rolünde bir değişikliğe gitmez ise yakında tarihe karışıcak.

1907 Fenerbahçe espor da ligin bir diğer beklenen performansı veremeyen ekibi. Takım olarak ligde yeni olan ekibin elbette lige alışmasının zaman alacağını biliyorduk. Devre arası dönemin ardından da bir türlü gerekli motivasyonu sağlayabilmişe benzemiyorlar. Koridorların her birinde takım oyunundan uzak seçim ve rotasyon hataları göz çarpıyor. Takımın en büyük sorunu yabancı oyuncular ile yaşanılan diyalog sorunu olduğunu düşünüyorum.

1907 Fenerbahçe espor ve Dark Passage BKM.Express karşılaşmasının berabere sonuçlanacağını düşünüyorum. Takımların denge ve odaklanma sorunları olduğundan dolayı birbirlerini tartmadan savaşlara girecekleri ve anlamsız skor verecekleri aşikar.

Dark Passage Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Türkiye serverın da kurulan ilk profesyonel takımlardan biri olan Dark Passage, ligde, wildcart turnuvalarında ve Dünya şampiyonasında gösterdiği performans ile binlerce espor severin gönlünü fetih etmeyi başardı. Dünya şampiyonasına erken veda etseler de geride oldukları maçları lehine çevirmeyi başaran tecrübeli ekip için 2017 sezonunda aynı şeyleri söylemek ne yazık ki pek mümkün değil. Özellikle takımın yıldızlarını tek tek kaybeden Dark Passage da 2017 kadrosu şu şekilde;

Üst koridor WİCKD : Fabfabalous ayrılığından sonra üst koridora Beşiktaş Espor kulübünün tecrübeli oyuncusu Thaldrin’ in yerine getirilen Wickd, 2017 sezonun tank metasına bir türlü ayak uyduramadı. Danimarkalı tecrübeli oyuncunun özellikle ışınlanma zamanlamasında sıkça problem yaşadığı ve takımını 4 e 5 savaşlara sürüklediği gözümüze çarpan detaylar arasında.

Orman Obvious ; Danimarkalı tecrübeli oyuncunun Elisse ve Rek’ sai ile gösterdiği başarılı performanslarını mum ile arar olduk. Özellikle düşüşe geçen Dark Passage Bkm Express takımında, koridorlar üzerindeki baskıyı bir türlü azaltmayı başaramayan tecrübeli esporcu, ligin ikinci yarısı için idmanlarına bütün hızı ile başladı. Şampiyon havuzunu biraz daha genişletmesi gereken genç yıldızın ikinci yarıdaki performansı nasıl olacak merakla bekliyoruz.

Orta kordior Immortoru ; Naru ayrılığından sonra takım adepte edilmeye çalışılan Immortoru, özellikle kitle kontrol şampiyonlarını oynamayı seviyor. Bu sezon ki karşılaşmalarda ortalama bir performans sergileyen 22 yaşındaki genç sporcunun, acil olarak şampiyon havuzunu genişletmesi gerekiyor. Özellikle Kore liginde sıkça görmeye alıştığımız Corki ve Varus seçimlerine ağırlıkla çalışması gereken yetenekli oyuncu takımına yakın zamanda gerekli katkıyı sağlayacaktır.

Destek Rogu ; Bir destek oyuncusundan beklenebilecek olan her fedakarlığa sahip Rogu, özellikle nişancısı üzerinde adeta koruyucu bir melek vazifesi görüyor. Harita kontrolünde takımına yeterli katkıyı sağlasa da özellikle nişancısında başka hiçbir takım arkadaşını gözü görmüyor. Her ne kadar tek kişi odaklı oynasa da Rogu’ nun geleceği parlak gibi gözüküyor.

Nişancı Holyphoenix ; Takımın kaptanı rolündeki genç nişancı, bu sezon kendinden beklenen performansı bir türlü gösteremiyor. Özellikle Jhin tercihi üzerinde duran esporcunun, takımını kendi koruması üzerine topladığını gözlemlemekteyiz. Jhin gibi hiper taşıyıcı görevi görmeyen şampiyon seçimleri üzerinde durması, şampiyon havuzunun eksikliğinden kaynaklanıyor olsa gerek. En kısa sürede nişancı havuzunu geliştirmesi gereken Holyphoenix’ in çalışmalarına bu yönde devam etmesini temenni ediyoruz.

Dark Passage takım olarak bir türlü 2017 sezonuna ayak uyduramadı. Lig de Galacticos ve Fenerbahçe espor ile birlikte 5. Sırayı paylaşan ekibin, bu sezonun ikinci yarısında da pek bir şansı yok gibi. Alıştığımız Dark Passage’ ın aksine, bu sezon tamamı ile takım oyunundan uzak ve tilt olmaya adanmış oyun sistemiyle izlediğimiz Dark Passage şampiyonluk yarışından biraz erken koptu.