Etiket arşivi: Denial

Denial Smazing Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESEA Premier sezonda mücadele eden Denial ve Smazing arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 06:45′ de ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. Denial ekibi bu sezon ligde gayet yüksek ve iyi bir performans sergiliyor. Smazing ekibi ise üst üste gelen mağlubiyetler karşısında bunalmaya devam ediyor. İki ekip arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon lige ısınmakta zorluk çeken Smazing ekibinde ise tehlike çanları devam ediyor. Devre arası dönemde en az iki oyuncu transferi gerçekleştirmesi beklediğimiz espor kulübü, eldeki kadro ile toplayabildiği kadar puan almaya çalışıyor. Takım olarak Tekli dereceli performansı sergileyen oyuncuların, oyun disiplininden uzak olması ise gelecek transferin en büyük etkenlerinden biri. Denial karşısında, Mcs, Kook, Rich, Will ve Jay beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Denial tarafında ise keyifler yerinde, bugün akşam yapacakları son antreman ile Smazing maçının hazırlıkları tamamlayacak olan Denial takımı tecrübeli oyuncuları ile tam kadro hazır. Muhtemel olarak Anger, flowsick, Xp3, maxie ve Fejtz kadrosuyla maça çıkacak olan takımın tecrübeli oyunlarının kda oranları şu şekilde;
Anger; 29 yaşındaki başarılı esporcu takımın kaptanı rolünde, toplamda 6566 öldürme, 6631 ölüm, %49.9 kafadan vuruş ve 0.99 K/D oranı performansı ile karşımıza çıkacak olan oyuncudan takımının beklentisi çok yüksek.
Flowsick; 25 yaşındaki Amerika asıllı esporcunun toplamdaki performansı, 3862 öldürme, 4414 ölüm, %47.1 kafandan vuruş ve 0.87 K/D oranı şeklinde. Her ne kadar son zamanlar da inişli çıkışlı bir performans sergilese de, genç rakipleri karşısında çok zorlanmayacaktır.
Xp3; 4940 öldürme, 5390 ölüm, %38.6 kafadan vuruş ve 0.82 K/D performansı ile karşımıza çıkan Fransız asıllı oyuncunun, tecrübesi takımı için çok önemli.
Maxie; İsveç asıllı Max Lönsström isimli oyuncu, takımının genç ve gizli yeteneklerinden. 22 yaşındaki esporcu toplamda 2202 öldürme, 2478 ölüm, %45.6 kafadan vuruş oranı ve 0.89 K/D oranı ile sürprizler yapmaya hazır gibi görünüyor.
Fejtz;  Estonya asıllı esporcu takımındaki en genç oyuncu. 19 yaşında genç fakat tecrübeli olan esporcunun, 5931 öldürme, 5464 ölüm, %46.8 kafadan vuruş oranı ve 1.09’ luk K/D oranı ile rakiplerinin üzerinde baskı kurduğuna şüphe yok.

Denial ve Smazing ekipleri arasındaki karşılaşmadan, Denial ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Ligdeki yarışdan kopmuş olan rakibi karşısında zorlanmayacağını düşündüğüm Denial espor cs go kulübü, rakibine çok fazla raunt vermeyecektir.

Denial Premier Rejects Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Kuzey ECS liginin 3. sezonunda karşılaşmalar, Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 18 Mart 2017 saat 02:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda son hazırlıklarını tamamlamaya calışıyor. ESC liginde heyecanın doruklara çıkacağı karşılaşma için, maç saatini kaçırmamanızı öneririz.

Denial ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Maç için antremanlarında özellikle awp konusunda istikrarlı bir çalışma uygulayan ekibin, bu karşılaşmada keskin nişancı rolünü kime bırakacağı ise tam bir merak konusu. Takım olarak çok fazla skor verselerde, raundu bir şekilde kazanmayı bilen ekip,rakibi premier karşısında nasıl bir performans sergileyecek tam bir merak konusu. Karşılaşmaya, Flowsick, Anger, Xp3, Maxie ve Feltz beşlisi ile çıkacak olan ekibin, hangi haritaları yasaklıyacağı ise tam bir merak konusu.

Ligde bu sezon bir türlü istediği performansı gösteremeyen Premier Rejects ekibinde ise moraller bozuk. Güçlü ekibi Denial karşısında, Stronglegs, Cardiac, djay, Char ve Aproto beşlisi ile çıkacak olan cs go takımınıda, Cardiac bu sezon profesyonel bir karşılaşmada ilk kez forma giyecek. Ligde son sıralarda yer alan ekibin neden böyle bir tercih ile karşılaşmaya çıktığı ise tam bir merak konusu. Şuana kadar antremanlarında herangibi bir hareketlilik gözükmeyen ekibin, gizli antreman mı yapıyor yoksa işini şansamı bırakıyor bilinmez.

Denial ve Premier Rejects ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Denial ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Denial ekibi oyuncuları çok fazla raunt sayısı ve çok iyi birer kafadan vuruş oranına sahipler. Rakipleri karşısında çok zorlanmayacağını düşündüğüm ekibin, bu sezon ECS de karşısında çokta güçlü rakipleri olmadığını belirtmekte fayda var.