Etiket arşivi: dp vs Oyunfor.Crew maçı ne zaman

Dark Passage Bkm Express Oyunfor Crew Lol Maçı Tahmini

League Of Legends Türkiye ligi Dark Passage.Bkm Express ile Oyunfor.Crew arasındaki maç 19 Şubat 2017 tarihinde yapılacaktır. Bu kıran kırana geçicek maçın saat’ i 17:00 !

Dark Passage’ ın üst koridorunda Wickd takma adlı Denmark’ lı oyuncu görev yapacak. Metada bulunan Maokai, Shen ve Trundle şampiyonlarını kullanmayı tercih eden Wickd’ in performansı görücüye çıkacak. Orman rolünü üstlenen oyuncu ise 3.7 kda’ lı Obvious şampiyon yelpazesinde Rek’sai ve Elise bulunmakta. Baskınlarının genelini orta koridor ağırlıklı yapmasını beklediğim Obvious ne kadar başarılı olur göreceğiz. Orta koridor oyuncusu İmmortoru’ nun  3.0 kda’ sı bulunmakta ve şampiyon olarak kitle kontrol canavarı Orianna ve Syndra ile oynamayı tercih ediyor. Nişancı olarak Holyphoenix yer alacak, takım olarak bu oyuncuyu korumaya odaklanan DP nişancısından çok şey bekliyor. Oda metada bulunan Jhin, Varus seçimleri yapmakta ek olarak Caitlyn’ i şampiyon yelpazesine sıkıştıran tecrübeli oyuncu son vuruşu yapmak için bekliyor olacak. Destek’ de Rogu takımını korumak için işin başında olucak. Tahm Kench, Malzahar ve Thresh seçimlerine giden oyuncu Holyphoenix Jhin kitlerse yanında Tahm Kench seçeneğinin arkasından geleceğini tahmin ediyorum.

Ligin 2. sırasına yerleşen Oyunfor.Crew’ in üst koridorunda Elvind görev yapıcak. Takımının çok şey beklediği üst koridor oyuncusu beklentilere karşılık vericekmi bilinmez ama oynadığı saldırı bazlı şampiyonlarla iyi oyunlar çıkartan Elvind’ in en çok kullandığı şampiyonlar şöyle: Shen, Fiora ve Camille. Ormanda Mojito yerini alıcak. Üst koridoru rahat bırakmıyacak gibi görünen oyuncu Elise, Lee Sin ve Graves şampiyon seçimlerinde bulunuyor. Orta koridorda Danimarka asıllı oyuncu Godbro. Ekko, Taliyah ve corki şampiyonlarını oynamayı tercih ediyor. Galakticos karşısında yaptığı Azir seçimi ile de göz dolduran oyuncu kitle kontrol canavarlarını seviyor. Nişancı rolünde Madness, oyunlarını çoğunlukla pasif olarak oynuyor insiyatif kesinlikle almayan E Spor oyuncusu Varus, Jhin ve caitlyn oynamayı seviyor. Destek rolünde takımının korucuğu meleği pozisyonunda Wendelbo oynayacak. %66 skor katkısında bulunan oyuncu Malzahar, Lulu ve karma tercihlerini kullanıyor.

Dark Passage.Bkm Express ve Oyunfor.Crew arasında geçicek duellonun galibinin Crew olacağını tahmin ediyorum. Elvind’ in ışınlama zamanı ve doğru pozisyon almasını, Godbro’nun Dark Passage ön saflarını hızlıca eritmesi sayesinde çok zor bir maç olmayacağı kanaatindeyim.