Etiket arşivi: Dumbledoge

Lol Türkiye Şampiyonluk Ligi En İyi Oyuncular Ve Performansları 2017

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde heyecan bütün hızı ile devam ediyor. Takımları ile birlikte mükemmel performanslarını ortaya koyan oyunculardan espor severlerin karşısına çıkmaya başladı. 2017 Lol şampiyonluk ligi sezonunda, mücadele eden 10 takımın karşılaşmalarını kaçırmamanızı öneririz.

İşte Türkiye şampiyonluk liginin en iyi performans sergileyen beş oyuncusu.
Destek Dumbledoge (SUP) : Super Massive takımında mücadele eden destek rolü oyuncusu, görevini başarıyla yerine getiriyor. Sezon başından beri doğru tercihleri ile nişancısını korumayı başaran esporcu, Zyra, Karma ve Malzahar seçimleri ile sıkça karşımıza çıktı. 6.0 KDA oranı ve %66′ lık skor katkısı ile takımına eşlik eden oyuncu gerçekten takdiri hakediyor.

Nişancı Zeitnot (SUP) : Koridordaki koruyucusu Dumbledoge ile birlikte listeyi girmeyi başaran esporcunun bireysel performansı da gerçekten mükkemmel. Varus, Ashe ve Jhin tercihleri ile 2017 sezonunda sıkça karşımıza çıkan esporcunun, 5.5 KDA oranı, dakika başına 8.9 minyon kesme ve %64′ luk skor katkısı bulunuyor.

Orta koridor Naru (SUP) : Yerli Faker olarakta adlandırılan oyuncunun inişli çıkışlı performansının ardından nihayet yükselişe geçtiğini görmek sevindirici. Bu sezon 5.1 KDA oranıve %60′ lık skor katkısı ile oynayan oyuncunun, orta koridor bulma sıkıntısı çekilen Türkiye liginde kötüler arasında iyi olduğunu söylemek mümkün.

Nişancı Madness (CRW) : Bu sezon kötü bir başlangıç yapan oyuncu, performansını yükseltmeyi başardı. Zeitnot ile birlikte Mvp listesine girmeyi başaran genç esporcunun, 4.6 KDA oranı, dakika başına 9.0 minyon kesme oranı ve %68′ lik skor katkısı olduğunu belirtmekte fayda var.

Nişancı Killers (GS) : Tel tel dökülen Galatasaray espor takımında belkide kendini oyuna verenn tek oyuncu olarak göze çarpan Killers, bireysel performansı ile en iyi beş oyuncu arasına girmeyi başardı. 4.3 KDA oranı, dakika başına 8.2 minyon ve %61′ lik skor katkısı ile oynayan esporcu, Ashe ve Caitlyn tercihlerinde sık sık bulunuyor.

Heyecanın zirvede olduğu ve ilk kez üç puan sistemiyle yarışan Lol Türkiye şampiyonluk liginde, birbirinden değerli oyuncular elbet mevcut. Özellikle yabancı esporcu transferinin trend olduğu ligimizde, en iyi beş oyuncunun Türk olduğunu görmek, takımların bu trend’ den vazgeçmelerine yardımcı olacaktır.