Etiket arşivi: Dyrus

Team Solo Mid Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika şampiyonluk ligin Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında gerçekleşecek karşılaşma, 13 Mart 2017 saata 00:00′ da ekranlara gelecek. Ligin birinci sırası C9 ekibi ile paylaşan TSM ekibi, karşılaşmayaı kazanarak tek lider olmak istiyor. Yükselişe geçmek isteyen IMT ekibi ise karşılaşmayı muhakkak kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Team solo mid ekibinde, Dyrus ve The Oddone ayrılığından sonra sezon başı ormancı ve üst koridor transferi gerçekleşmişti. TSM ekibi bütün League of legends severlerin saygısını kazanmış ve taraflı tarafsız herkezin sevgilisi olmuş tek lol  takımıdır sanırım. Ayrıca League of legends’ in en eski ve köklü takımı olarak Ligdeki mücadelesine devam ediyor. IMT ekibi karşısındaki performansı merakla beklenen ekip, son hazırlıklarını tamamladı ve maç saati için geri sayım başladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Hauntzer, ormanda Svenskeren, orta koridorda Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost beşlisi ile vadiye çıkmaları bekleniyor.

Immortals ekibinde Flyquest karşısındaki galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Takım olarak ligdeki yükselişlerini sürdürmek isteyen esporcular, Tsm karşılaşması hazırlıkları bugün oynayacakları son hazırlık maçı ile tamamlayacaklar. Takım olarak yıldız oyunculara sahip olmasalar da, takım oyunun gerekliliğini yerine getiren ekibin, Tsm karşısındaki beşlisi, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh şeklinde olacak.

Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında ki karşılaşmayı, Tsm ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakiplerine göre daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip olan ekip, liderlik tahtını C9 ekibine kolay kolay bırakmayacaktır.