Etiket arşivi: EnvyUs

EnvyUs vs Optic Cs Go Maç Tahmini

EnvyUs ve optic eşleşmesi gerçekten çok yakın geçecek bir eşleşme. İki takımda birbirine çok denk durumda şuan.Haritalara bir göz atalım!

Cache: Bu harita her iki takım için de iyi bir harita, ancak Envyus biraz daha iyi. 60/40
Envyus.

Mirage: Bu haritada iki takımda berbat oynuyor, ikisinden biri haritayı banlayacaktır.

Inferno: Gerçekten ilginç bir başka harita, çünkü her iki takım da iyi. Bu haritanın oynanma ihtimali çok yüksek, scream ile birlikte daha fazla ateş güçleri olacağı için bu haritanın 55/45 envyus lehinde olduğunu söyleyebilirim. Ama her iki yönden
de olabilir.

Nuke: Sanırım bu harita, Optic için en iyi haritalardan biridir. Optic’in bu haritadaki sonuçları çok çok iyi değil ama Envyus’ta çok iyi değil. Envy’nin bu haritada aldığı tek win, son dönemde büyük bir çöküş yaşayan ve online turnuvaların pek bir şey ifade etmediği Virtus pro’ya karşıydı. 50/50.

Train: Muhtemelen her iki takımında en iyi haritasıdır. Her iki takımda oynamak ister, bunun nasıl olacağanı gerçekten tahmin edemiyorum. Optic trainde SK’yı yenmiş ancak Envyus 2 kere Fnatic’i yenmiş. Buda yakın olacak 55/45 Envyus diyorum.

Cobblestone: Envyus bu haritada gerçekten kötü durumda, pek oynadıkları bir harita değil. Optic üstün olur bu haritada.

Overpass: Envyus kesinlikle bu haritayı banlayacaktır, banlamazlarsa kaybederler 65/35 optic.

SK – EnvyUs Cs Go Maç Tahmini

Yalan söylemeyeceğim, SK fnx yerine felps’i alarak bence takımı yeniden canlandırmak ve
bir zamanlar yaptıkları gibi turnuvaları domine etmeye başlamak istediler. Yinede güncel formları benim hayal ettiğimden çok uzak. SK ihtiyacı olan herşeye sahip gözüküyor ama henüz büyük oyunlarda bize bir şey gösteremediler. Savunmalarında istikrarlı bir ilerleme gördük ve Launders tarafından felps ve fer’in ilerleyişiyle ilgilenen SK hakkında çok ilginç bir video vardı ve fnx ile felps arasındaki farkın büyük olduğunu, fnx deneyimli, yavaş hareket eden bir orta oyuncusu. Felps, çok fazla agresif genç bir kan olup, bu seviyede oynamak için kullanılmayan çok fazla bir potansiyele sahip.
Ayrıca Fallen görünüşe göre arka koltuğa geçti. Takımın yıldız awpcisi olmak yerine daha çok destekleyici rol oynuyor ve fer / felps / coldzera’nın ağır parçalayıcı rolleri üstlenmesine izin veren bir gizli lider olmuş. Daha öncesinden tamamen farklı şeyler deniyorlar, bunu yapmanız zaman alır. Diğer yandan EnvyUs kadrosunun çok fazla problemi var. Uyum ve iletişim sorunu çekiyorlar, kadroları henüz çok yeni.

Tahmin – SK 2-0