Etiket arşivi: FC Schalke 04

17 Ağustos Lol Maç Tahminleri

Sihirdar Vadisi’ndeki heyecan bitmeden devam ediyor. Liglerdeki normal sezonların tamamlanmasının ardından üst düzey mücadelelere tanık olduğumuz play-off serileri ile bu heyecanı yaşamaya hazır mısın?

17 ağustos maç programı:

  • Team WE vs Snake Esports
  • Invictus Gaming vs Edward Gaming
  • Mysterious Monkey vs FC Schalke 04

LPL hariç diğer tüm liglerde normal sezon tamamlandı. Sadece LPL’in sezonu devam ediyor. LPL’in 10. haftasının birinci gününde 2 karşılaşma oynanacak. Oynanacak bu iki karşılaşma ligin kaderini belirleyecek çünkü ilk 4 sırada yer alan takımlar vadide kozlarını paylaşacak. Bu da sıralamayı doğrudan etkileyecektir.

Günün ilk maçında birincilik mücadelesi veren Team WE ile ligden düşmemek ve dördüncü sıradaki yerini sağlama almak isteyen Snake Esports takımları sahnede olacak. Geçtiğimiz haftada oynadığı maçların ikisini de kazanmayı başaran Team WE oldukça formda görünüyor. Takım oyunundaki uyumuyla dikkat çekmeyi başaran ekibin birinciliği bırakmaya niyeti yok. Diğer yandan Snake Esporst ise 4. sırada ve oldukça kritik bir durumda.  Çünkü 5. ve 6. sırada bulunan ekiplerle aynı puana sahip. Olası bir mağlubiyette ligden düşmesi işten bile değil. Oldukça çetin bir mücadele bizleri bekliyor.

Team WE vs Snake Esports Maç Tahmini: 2-1 Team WE

LPL’de günün diğer karşılaşmasında ise Invictus Gaming ile Edward Gaming takımlarını izleme şansımız olacak. Ligin ilk üç sırasını doğrudan ilgilendiren maçta her şey olabilir. Şuan 11G-3M ile ligin zirvesinde yer alan EDG, zirveyi bırakmak istemeyecektir. Eğer zirvede kalırsa play-off elemelerine avantajlı bir konumdan başlayabilir. Üçüncü sırada yer alan Invictus Gaming’in ise birincilik ihtimali bulunmuyor. İkinci sırada bulunan Team WE takımının maçını kaybetmesi durumunda ikincilik için bir şans yakalayabilecek. Bu durumun gerçekleşme ihtimalinin oldukça düşük olduğunun kendileri de farkındadır. O yüzden EDG bu maçı rahat kazanır.

 Invictus Gaming vs Edvard Gaming Maç Tahmini: 2-0 Edward Gaming

Bugün oynanacak son maçta ise EU LCS’e  katılmak için muhteşem bir mücadeleye tanık olacağız. Bu sene EU LCS’de kötü bir performans göstererek düşmemek için bir şans yakalayan Mysterious Monkey ile yükselme elemelerine katılmayı başaran FC Schalke 04  takımları karşı karşıya gelecek. Son maçlardaki formlara grafiğine ve takım uyumuna baktığımız zaman FC Schalke 04 bir adım önde görünüyor. Bu zorlu seride gülecek olan taraf FC Schalke 04 olabilir.

Mysterious Monkey vs FC Schalke 04 Maç Tahmini: 3-2 FC Schalke 04