Etiket arşivi: fenerbahçe espor

13 Ekim Lol Maç Tahminleri

Vadi’de Dünya Şampiyonası heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Grup elemelerinde ikini haftada takımların bir üst tura çıkabilmek için muhteşem mücadeleler vereceğin söylesek yanılmayız. Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin temsilcisi Fenerbahçe Esport ise turnuvaya 3 mağlubiyetle başladı. Henüz her şey bitmiş değil.

13 Ekim Worlds 2017 Maç Programı

SSG vs Fenerbahçe Esport

Fenerbahçe Esport vs RNG

Fenerbahçe Esport vs G2

G2 vs RNG

G2 vs SSG

SSG vs RNG

C grubunda takımlar toplam 3 maç oynayacak. Özellikle grupta henüz galibiyet olmayan FB’nin bu üç maçta galibiyetler alması oldukça önemli. Fenerbahçe’nin erken oyundaki yaptığı hatalar maçın sonucunu fazlasıyla değiştiriyor. Yeni ormancı Crash’in takıma tam olarak adapte olamaması sayesinde Fenerbahçe zor zamanlar geçiriyor. Fenerbahçe’nin oynayacağı 3 maçla ilgili tahmin yapmak oldukça zor çünkü FB kendi oyununu oynayabilirse bu maçlardan galibiyet alması işten bile değil. Son oynadığı Samsung Galaxy maçında galibiyet kıl payı kaçıran Fenerbahçe Esport, istediğinde her takımı yenebilecek güçte olduklarını gösterdi. Eğer bu şekilde bir performans gösterebilirlerse gruptan çıkma şansları olabilir.

SSG vs Fenerbahçe Esport Maç Tahmini: 1-0 SSG

Fenerbahçe Esport vs RNG Maç Tahmini: 1-0 RNG

Fenerbahçe Esport vs G2 Maç Tahmini: 1-0 FB Esport

Gruptaki diğer maçlarda ise grubun favorisi olarak görünen SSG’nin gerçek performansını gösterebileceği maçlar izleyebiliriz. Özellikle Renegades karşısında aldıkları sürpriz mağlubiyet ve Fenerbahçe maçında oynanan kötü oyun takım hakkında soru işaretleri oluşturuyor. Diğer taraftan ev sahibi avantajını kullanarak muhteşem bir performans göstermeyi başaran RNG takımı, rüzgarı arkasına almış gibi görünüyor. Oynadığı 3 maçı da rahat bir şekilde kazanmayı başaran RNG, muhtemelen grubu birinci tamamlayarak avantajlı bir konumdan finallere kalacaktır.

Grubun diğer bir üyesi olan G2 Esports ise gruptaki tek galibiyetini Fenerbahçe Esport’a karşı aldı. Çok iyi durumda görünmeyen ve kırılgan bir yapıda duran G2 Esport, olası galibiyetlerle az olan ikincilik umudunu tekrardan yeşillendirebilir.

G2 vs RNG Maç Tahmini: 1-0 RNG

G2 vs SSG Maç Tahmini: 1-0 SSG

SSG vs RNG Maç Tahmini: 1-0 SSG

25 Eylül Lol Maç Tahminleri

Worlds 2017 Play-in aşamasının üçüncü gününde Türkiye Şampiyonluk Ligi’nden Fenerbahçe Espor’un da maçı var. A ve B gruplarında maçların tamamlanmasının ardından C ve D gruplarındaki takımların maçları oynanacak. Fenerbahçe Espor oynayacağı iki maçında da galip gelerek gruptan birinci çıkmayı hedefliyor.

25 Eylül Lol Maç Programı

  • Hong Kong Attitude vs Fenerbahçe Espor
  • Young Generation vs Fnatic
  • Rampage vs Fenerbahçe Espor

Günün ilk maçında 1907 Fenerbahçe Espor ile Çin temsilcisi Hong Kong Attitude karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe’nin yıldız ormancısı Move’un vize alamaması nedeniyle Vici Gaming ormancısı Crash oynayacak. Fenerbahçe bu gruptaki en güçlü takım konumunda ama ormancı oyuncusunun değişmesiyle nasıl bir performans gösterecekleri merak konusu. Şampiyonluk Ligi’nde ve Rift Rival turnuvasında büyük başarılar yakalayan Fenerbahçe’nin bu maçta galip gelmemesi için hiçbir sebep yok.

Hong Kong Attitude vs Fenerbahçe Espor Lol Maç Tahmini: 1-0 Fenerbahçe Espor

Avrupa LSC’de kötü oyunla doğrudan Dünya Şampiyonası’na gitmeyi başaramayan Fnatic, play-in aşamalarını geçerek hak ettiği grup aşamasına bilet kapmayı hedefliyor. yıldız oyuncularıyla büyük başarılar yakalayan takımın bu grupta mutlak favori olduğunu söyleyebiliriz. Destek oyuncusu hariç kaldığı takımla devam eden Fnatic, Young Generation maçına favori çıkıyor. Vietnam ligini birinci bitirerek play-in elemelerine katılmayı başaran Young Generation, oldukça derli-toplu bir takım görüntüsündeydi. Eğer biraz daha takım oyunu anlamında geliştirebilirlerse bu gruptan ikinci olarak çıkabilirler. Ama Fnatic karşısında pek fazla bir şansları yok.

Young Generation vs Fnatic Lol Maç Tahmini: 1-0 Fnatic

Günün son maçında temsilcimiz  Fenerbahçe Espor, Rampage takımıyla kozlarını paylaşacak. Fenerbahçe’nin bu maçları mutlaka kazanması gerekiyor. Eğer gruptan birinci çıkamazsa son eleme turunda diğer grupların birincileriyle yani Fnatic, Cloud9 gibi üst düzey takımlarla oynamak zorunda kalacak. O yüzden Fenerbahçe Espor’un tüm yeteneklerini vadiye yansıtması gerekiyor. Normal sezonu ikinci bitiren Rampage, Play-offlarda ise muhteşem bir performans göstererek birinci oldu. İki takımı kıyasladığımızda Fenerbahçe Espor bir adım daha önde görünüyor.

Rampage vs Fenerbahçe Espor Lol Maç Tahmini: 1-0 1907 Fenerbahçe Espor