Etiket arşivi: Fenerbahçe vs Super Massive

1907 Fenerbahçe Espor Super Massive Lol Maçı Tahmini

League Of Legends, Türkiye ligin de 1907 Fenerbahçe Espor ile Süpermassive Esports arasındaki maç 20 Şubat 2017 saat 17:00′ de gerçekleşecek. Bu seyir zevki yüksek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririm.

1907 Fenerbahçe Espor, üst koridor: Thaldrin, orman: Reach, orta koridor: Frozen, nişancı: Elysion, destek: Un1tback şeklinde sahaya çıkacak olan takımın performansı merakla bekleniyor. Galakticos ile yaptığı ilk maçta bir türlü istediği pozisyonları bulamayan ve savaş başlatamayan Fenerbahçe 2. maça iyi başladı Elysion kendine mükemmel pencereler yaratıp hasar verdi fakat takımının yenilmesine engel olamadı. Süpermassive karşısında Un1tback nişancısını korumayı başabilirse hasar potasiyelinin artacağı görüşündeyim.

Ligin en üst sırasında yer alan Süpermassive Esports, üst koridorunda; Fabfabulous ormanda; Stomaged, orta koridorda; Naru, Nişancı rolündeİ Zeitnot, takımının koruyucu meleği, destek kısmında ise; Dumbledoge ile karşılaşmaya çıkacak. Fabfabulous Hwa Gaming ile yaptığı ilk maçında adeta rakibine ne yasaklarsanız yasaklayın ne kalırsa onu oynarım dedi ve Gragas seçimini kitledi. Maçın ilk zamanlarında sıkıntılı dakikalar geçirsede maçı mükemmele yakın bitirdi. Bu maç da vasatın üstüne çıkamayan Naru gözlerden kaçmadı iki maçı da Ryze seçimi ile oynayan tecrübeli oyuncu, ikisinde de takımına neredeyse sıfır etkiyle eşlik etti. Ormancı Stomaged 2. maç da hemen her yere yetişmeye çalıştı fakat takımının yenilgisine engel olamadı.

Fenerbahçe bu maçı almak için elindeki bütün kozları oynayacak. Son dört maçında 3 yenilgi alan Espor kulübü, hayranlarının yüzünü bu maç ile güldürmek istiyor. Süpermassive cephesinde, orta koridor oyuncusu Naru’ nun performansını merakla bekliyorum. Tecrübesini konuşturup bu maç serisinin ikisini de kazanacağını düşündüğüm Süpermassive Esports, maçı fazla uzatmayıp kapatacağını düşünüyorum.