Etiket arşivi: fnatic kadrosu

25 Ağustos CS: Go Maç Tahminleri

ESL Pro League oldukça hızlı bir başlangıç yaptı. Önceki sezonun mental yorgunluğunu atan oyuncular lige iyi bir başlangıç yaptı. Yapılan transferler ile birlikte ligin daha kaliteli bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

25 Ağustos CS: Go Maç Takvimi:

  • LDLC vs FNC
  • ENVY vs FaZe
  • NaVi vs Heroic
  • ENVY vs North

25 Ağustos’un ilk maçı sezona 2 galibiyetle başlayan Fnatic ile LDLC takımları arasında yaşanacak. Fnatic’in yıldız oyuncusu Olofmeister’ın FaZe,’e katılmasıyla takımın nasıl bir performans göstereceği merak konusuydu. İlk iki maçında da galibiyete ulaşmayı başaran Fnatic, bu sezonda da favoriler arasında olduğunu hissettirdi. Diğer tarafta LDLC bu sene henüz maç oynamadı. İlk maçını Fnatic ile oynayacak olan takımın işi oldukça zor görünüyor.

LOLC vs FNATIC CS: Go Maç Tahmini: 2-0 FNC

Günün ikinci maçında lige muhteşem bir giriş yapan FaZe ile Fransız temsilcisi ENVYUS takımları karşı karşıya gelecek. Olofmeister ve Guardian’ı takımına katan FaZe Clan, bu seneki hedeflerini arttırmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz sezonun ikincisi G2 Esports’u iki maçta da ezici bir üstünlükle yenmeyi başaran FaZe’nin bu maçta da galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. ENVY her ne kadar güçlü bir ekip olsa da FaZe’e karşı koyabilecek durumda değiller.

ENVY vs FaZe CS: Go Maç Tahmini: 2-0 FaZe

Lige hızlı giriş yapan bir diğer takım ise Heroic oldu. 4 maçta 3 galibiyet 1 mağlubiyetlik bir performans gösteren Danimarka temsilcisi, geçen senelerin aksine bu sene daha düzgün bir takım konumunda görünüyor. Aldıkları galibiyetlerle otoriterleri yanıltmayı başaran ekip, NaVi karşısında da galip gelebilir. Henüz maç oynamayan NaVi’nin ligde neler yapabileceğini tahmin etmek oldukça zor. Heroic lige çok iyi başlasa da rakibinin neler yapabileceğini bilmiyoruz. Bu yüzden maçın berabere tamamlanma ihtimali oldukça yüksek.

NaVi vs Heroic CS: Go Maç Tahmini: 1-1

Günün son maçında geçen sezonun birincisi North ile ENVY takımları karşı karşıya gelecek. Bu sezon henüz maç oynamamış olan şampiyon, bu maçın favorisi konumunda. Diğer yandan bugün ikinci serisini oynayacak olan ENVY takımının elinin ısınmasıyla birlikte bir sürpriz yapma ihtimali olacaktır. Şampiyon kaldığı yerden devam etmek isteyeceği için bu maçı kolay kolay bırakmayacaktır.

ENVY vs North CS: Go Maç Tahmini: 2-0 North