Etiket arşivi: Fnatic vs Roccat

Roccat Fnatic E Spor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde Fnactic ve Roccat arasındaki karşılaşma 15 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak. A grubunda mücadele eden Fnatic ekibi ligde üçüncü sırada yer alırken, rakibi Mistfits ekibinden kopmamak için karşılaşmayı mutlaka kazanması gerekiyor. Ligde Giants ekibi ile birlikte son sırayı paylaşan Roccat ekibi ise düşme hattından çıkmak için maçı mutlaka kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Fnatic ekibinin sezon başında Dark Passage ekibinden transfer ettiği Caps, yeni takımında bir türlü istenilen performansı veremiyor. Avrupa Lcs’ e alışamayan esporcunun, Türkiye liginden sonra bir uyum sorunu yaşaması normal gibi gözüküyor. Üst koridor Soaz, her zamanki gibi lüzumsuz skorlar vermeye devam ediyor. Avrupa’ nın Dyrus’ u olma yolunda ilerleyen esporcuya başarılar diliyoruz. Roccat ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Soaz, ormanda Broxah, orta koridorda Caps, alt koridorda Rekkles ve Jesiz ikilisi ile çıkması beklenen tecrübeli ekibin, Roc ekibi karşısındaki performansı merakla bekleniyor.

Roccat ekibi kış sezonu boyunca ligde adeta varlığını gösteremedi. Nişancı Hjarnan, tekli dereceli sıra oyuncuları gibi bir performans sergiliyor. orta koridor Betsy, 2.5 KDA oranı ile ligin en kötü yetenek gücü taşıyıcalarından bir tanesi. Özellikle Ryze ve Syndra seçimleri üzerinde sık sık duran oyuncu, sırf metada diye hakim olmadığı şampiyonları oynamaya çalışıyor. Fnatic ekibi karşısında, üst koridorda Phaxi, ormanda Maxlore, orta koridorda Betsy, alt koridorda Hjarnan ve Wadid ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Fnatic ve Roccat arasındaki karşılaşmayı, FNC ekibinin alacağını düşünmekteyim. Rakibine göre çok daha iyi bir  takım oyunana sahip olan ekip, iki karşılaşmayı da çok uzatmadan kazanmayı bilecektir.