Etiket arşivi: G2

G2 Giants Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs serisi A grubunda mücadele eden G2 Esports ve Giants ekipleri arasındaki karşılaşma, 23 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak. Hazırlıklarına bütün hızı ile devam eden iki takımın arasındaki mücadele görülmeye değer. G2 ekibi, hazırlıklarını bu akşam oynayacağı hazırlık karşılaşması ile tamamlayacak. Ligin lideri ve namağlup takımı ünvanını sürdürmek istiyor. Gia ekibi ise hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı. İki takımın nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Başarılı bir sezon ve devre arası geçiren G2 espor ekibinde maç hazırlıkları tamamlandı ve 1 günlük tatil verildi. Üst koridorda bu sezon adeta devleşen Expect, Fiora ve Renekton şampiyonlarına bol bol çalışarak, şampiyon havuzuna dahil etmeyi başardı. Nişancı Zven, dervre arasında Caitlyn ve Sivir şampiyonları üzerinde durmayı tercih etti. Bu sezon Ashe, Jhin ve Varus sıklıkla alt koridorda seçilse de ligin ikinci yarısında Zven sürprizi görebiliriz. Ormancı Trick ve orta koridor Perkz’ in de sıklıkla uyumlu olarak ganklara çıktığını gözlemlediğimiz devre arası hazırlık maçları süresince, özellikle Trick’ in nidalee seçimi ve aktif dürtme potansiyeli konusunda ne kadar etkili olduğunu gözlemleyebildik. Takım olarak rakibini küçümsemeyen G2 espor ekibinde hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Giants espor ekibinde devre arası dönemde neredeyse düzenli olarak hiçbir çalışma gerçekleşmedi. Takım oyunundan ziyade oyuncuların tek tek idman yaptığı ve karışık şampiyon seçimleri ile tekli sıralarda oynadığı gözümüze çarpan detaylar arasında oldu. Ligde yalnızca bir galibiyeti bulunan ekibin, lig yarışından erken koptukları düşüncesi bütün espor severlerin aklına geldi. Momento, Heaq, Hustlin, Flaxxish ve Night beşlisi ile sihirdar vadisinde yerini alacak olan ekibin, Splyce ekibi karşısında işi gerçekten zor.

G2 Esports ve Giants ekipleri arasındaki karşılaşmayı, G2 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla çok çok daha iyi bir kadroya sahip olan ekip, 2-0′ lık skor ile galibiyete koşacaktır.