Etiket arşivi: G2 Espor

Misfits G2 Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde heyecan G2 espor ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 17 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlara gelecek karşılaşma günü ikinci derbisi olacak. Ligin namağlup takımı G2 ligde liderliğine devam ediyor. Ligde ikinci sırada yer alan Misfits ekibi ise bu karşılaşmayı kazanıp hem aradaki puan farkını kapatmak hem de G2 ekibine ilk mağlubiyetini tattırmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

G2 esports ekibi bu sezon ligte adeta fırtına estirmeye devam ediyor. Rakipleri karşısında üst üste galibiyetler kazanan G2 ekibi, her karşılaşmaya kader maçı gibi hazırlanmaya devam ediyor. Misfits ekibi karşısındaki derbi için hazırlıklarına ara vermeden devam eden ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlayacak. Misfits ekibi karşısında, üst koridorda Expect, ormanda Trick, orta koridorda Perkz, alt koridorda Zven ve Mithy ikilisi ile çıkacak.

Misfits ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligde sürekli olarak takipcisi olduğu ve artık galibiyet yüzü görmesi istediği, G2 esports karşılaşmasının hazırlıklarını oynadığı hazırlık maçları ile devam ettiriyor. G2 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Alphari, ormanda Kakao, orta koridorda Powerofevil, alt koridorda Hans Sama ve Ignar ikilisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon ligde 2 mağlubiyeti bulunan ekip bu karşılaşmayı kazanır ise rakibi G2′ ye ağır bir yara vermiş olacak ve ligdeki dengeleri bozacaktır.

G2 Esports ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşmayı, zorda olsa G2 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sezonun başında Ütopya olarak görülen fakat artık gerçekleşecek olan bir Ütopya olarak görülen namağlup şampiyonluk için her maça kader maçı gözüyle bakmaya devam edecektir.

G2 Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Avrupa LCS liginde, yoluna namağlup devam eden G2 Esports takımı bu sezon Eu Lcs’ e damgasını vurdu. Avrupa liginin ilk yarısında gösterdikleri mükemmel bireysel performansları ve takım oyunları ile milyonların sevgisini kazanan tecrübeli ekip, iki günlük istirahatin ardından çalışmalarına bütün hızı ile başladı. Unicorn of love karşısında alınan kolay zaferin ardında takım disiplininden hiç kopmadan yoluna devam eden ekibin şimdiden, ligin ikinci yarısına hazır olduğunu söylemekte fayda var.

3 Mart 2017 tarihinde ligin ikinci yarısının ilk maçını Team Vitalilty ile gerçekleştirecek olan tecrübeli ekip de, devre arası değişikliği gözükmüyor. Bu sezon Expect transferi ile tamamlayacak olan G2 Esports ekibinin kadrosu ve analizi şu şekilde;

Üst Koridor Expect : Üst koridor da şuana kadar görevini başarıyla yerine getiren Güney Koreli genç oyuncu, doğru ışınlanma zamanı ve tank metasına hakim olması neden ile takımının en güvendiği isimler arasında yer alıyor. 5. KDA oranı ve %68 skor katkısı ile bu sezon hayranları tarafından büyük beğeni toplayan Güney Koreli esporcunun, Shen, Rumble ve Maokai ile oynamaktan zevk aldığı biliniyor. Ayrıca cebinde her zaman Renekton kartını bulunduran genç esporcunun , antremanlarını Fioara ve Nautulius üzerine yaptığı elimize ulaşan bilgiler arasında.

Orman Trick : Takımın bir diğer Güney Koreli esporcusu, %68 skor katkısı ve 5.3 KDA oranı ile takımına destek oluyor. Özellikle tehlikenin olduğu her yerde takım arkadaşlarının yanında biten esporcu, Graves, Kha’ Zix ve Rek’ sai şampiyon tercihlerini sıkça karşımıza çıkarıyor. Cebinde her zaman Elisse ve Rengar kartlarını da bulunduran esporcunun, sezon sonu Kore liginden bir çok transfer teklifi alacağı, Espor kulüpleri arasında konuşuluyor.

Orta Koridor Perkz : Adeta bir kitle kontrol canavarı olan Hırvat esporcu, minyon kesme ve koridor itme konusunda da oldukça başarılı. Bu sezon 5.3 KDA oranı ve %65 skor katkısı ile takımının yetenek gücü taşıyıcılığını üstlenen esporcunun, Ryze, Syndra ve Le blank en çok hakim olduğu şampiyonlar arasında. Cebinde daima Azir, Jayce ve Orianna tercihlerini de bulunduran esporcunun bu sezon içerisinde gösterdiği başarı muhteşem.

Nişancı Zven : Oyun içerisinde bir nişancının nerede durması gerektiğini bilen, devamlı pozisyon arayışı içinde olan ve sürekli korunma ihtiyacı bulunmayan Danimarkalı esporcunun performansı göz dolduruyor. 8.6 KDA oranı ve %64 skor katkısı ile takımının nişancı rolünü üstlenen esporcunun oynadığı şampiyonlar, Ashe, Jhin ve Varus şeklinde. Sivir ve Jinx seçimlerini de daima cebinde bulunduran saldırı gücü taşıyıcısı, takımı ile gayet uyumlu.

Destek Mithy : Tahm Kench, Zyra ve Miss Fortune performansları ile bu sezon destek rolünün nasıl oynanması gerektiğini ders niteliğinde bizlere izleten İspanyol esporcu, %61 skor katkısı ile takımına destek sağlıyor. Karma ve Braum şampiyonlarını da daima cebinde bulunduran genç esporcu, sezon sonu pek çok transfer teklifi ile karşı karşıya kalacaktır.

Lcs liginde yakalanması zor bir başarı ile yoluna devam eden G2 Esports ekibinin, bu sezon ligi şampiyonluk ile bitirebileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda başarılması zorda olsa bu takım oyunu ile sezonu namağlup olarak kapatabilirler. Eu Lcs de Fanatic takımının hakimiyetine bir son veren ekibin Dünya şampiyonasında da ilginç seçimler ile karşımıza çıkacağına şüphe yok.